Reklama


Finská sexmise: Na ostrůvek SuperOna mají muži zákaz vstupu

13.02.2018 - Martin Reichman

Ač by se to mohlo zdát, není projekt rekreačního střediska určeného výhradně ženám, dílem militantních feministek. Cílem má být svobodný prostor pro ženskou relaxaci bez zábran

Reklama

Nápad vybudovat rekreační středisko určené výhradně ženám klíčil v hlavě americké podnikatelky Kristiny Rothové již delší domu. „Někdy je obtížné relaxovat, když jsou kolem vás muži. Ženy mají tendenci se v jejich přítomnosti podvědomě hlídat. Chci jim nabídnout místo, kde mohou relaxovat bez zábran,“ říká o svém zbrusu novém projektu Kristina.

TIP: V srdci Karibiku vzniklo první letovisko určené výhradně XXL turistům

Rekreační středisko SuperOna vzniká na ostrůvku nedaleko Finska, který si pro tento účel podnikatelka pořídila. „Když jsem ho poprvé uviděla, okamžitě jsem se do něj zamilovala,“ popisuje své bezprostřední pocity Kristýna.

Pro dámy budou ve středisku SuperOna připravené kurzy zážitkové kuchyně, kurzy jógy nebo třeba meditační cvičení. Ceny ani další podrobnosti zatím zveřejněné nebyly, první návštěvnice má ostrůvek SuperOna přivítat letos v červenci a otevřeno má být po celý rok.

  • Zdroj textu: SuperShe, The New York Post
  • Zdroj fotografií: SuperShe

Reklama

Další články

Reklama

Reklama

Aktuální články

Markéta I. zvaná Norská panna (1283 až 1290), jež byla z matčiny strany vnučkou skotského krále, zemřela ve svých sedmi letech a její smrt způsobila ve Skotsku spory o následnictví a několik válek.

Historie

Na adresu Guida Grolleho bylo za uplynulé dva týdny odesláno kolem stovky pizz od různých podniků, které dělají rozvážky.

Revue

Mennonitský řád z americké Iowy zakazuje všem svým farmářům používat gumová kola. Mennonité z Kanady tak přísní nejsou a pneumatiky běžně používají.

Zajímavosti

Společnost Virgin Hyperloop One plánuje zavést hyperloop v Indii.

Věda

Při letmém spatření okapi byli první Evropané vzezřením a velikostí zvířete překvapeni. Fantazie pak zvířeti přisuzovala i mnohé rysy, které měly se skutečností pramálo společného

Příroda

Taínové odnesli příchod Evropanů mezi prvními.

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907