Reklama


Hračka pro superboháče: Nejdražší omalovánky na světě stojí 830 tisíc

31.07.2017 - Zuzana Rychlá

Omalovánky, které známe z dětských let, zažívají boom po celém světě. Ne však mezi dětmi, ale mezi dospělými. A nově i mezi superboháči

Omalovánky rozvíjí dětskou kreativitu a dokáží dítě zabavit. V posledních letech jsou ale nesmírně populární i mezi dospělými – jsou vítanou relaxační pomůckou v uspěchané a stresem naplněné době. 

TIP: Největší superjachta světa bude stát 30 miliard korun

Společnost Very First To, zaměřená na luxusní zboží, se proto rozhodla, že relaxační omalovánky nabídne i superboháčům. Ti si mohou je mohou objednat dle vlastního přání, vytvořené na míru známým anglickým ilustrátorem Ianem Beckem, který navrhoval například obal alba Goodbye Yellow Brick Road pro Eltona Johna.

Obsah luxusních omalovánek vzniká na základě schůzky a individuálních preferencí kupce a tvoří je výjevy z rodinného života, oblíbených míst či koníčků konkrétního zákazníka. Výsledkem je 10 unikátních obrazů, ručně vázaných v kůži se jménem vyvedeným 24karátovým zlatem. Cena je pochopitelně také luxusní – omalovánky Very First To vyjdou na 30 850 dolarů, což je v přepočtu zhruba 830 tisíc korun.

Pokud se i vy chcete zbavit stresu a nemáte 830 tisíc na superluxusní omalovánky, vyzkoušejte ty naše – za 36 stran unikátních obrazců zaplatíte jen 39,90 a bavit se u nich budete neméně.

  • Zdroj textu: Very First To
  • Zdroj fotografií: Very First To

ReklamaReklama

Aktuální články

Mamograf je speciální rentgen pro diagnostiku rakoviny prsu

Věda

Ukrajinský voják pózuje s útočnou puškou AK-74 kdesi na východní Ukrajině

Válka
Zajímavosti

Neutrinový „snímek“ Slunce pořízený detektorem Super-Kamiokande vznikl v noci, tedy „skrz Zemi“. Zachycuje v podstatě pouze horké sluneční jádro

Vesmír

Rychlostní rekord v hodnotě téměř 126 km/h padl na stěně smrti loni

Revue

V porcovnách zpracovávali pravěcí lovci nejen mamuty, ale i lvy, medvědy nebo zubry

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907