Reklama


Kousek ráje za 20 milionů: Vlastní les, prostorný dům a k tomu dva vodopády

25.09.2017 - Zuzana Rychlá

Kolik by stálo místo v ráji? V americkém ráji, přímo uprostřed státu New York je to zhruba 20 milionů korun. Právě za tuto částku (925 tisíc dolarů) je zde k mání sedmdesát let starý rustikální dům, pozemek o celkové výměře přes 60 akrů s vlastním lesem, potůčkem a dvojicí vodopádů

Součástí dřevěného domu jsou čtyři ložnice, tři koupelny, prostorný obývací pokoj vybavený krbem a kuchyně s jídelnou s výhledem na dva 20 a 16 metrů vysoké vodopády. Voda v potůčku může posloužit i jako výkonný zdroj elektrické energie – součástí je i hydrogenerátor s výkonem 35 až 75 kW.  

  • Zdroj textu: waterfallsforsale.com
  • Zdroj fotografií: waterfallsforsale.com

ReklamaReklama

Aktuální články

Tradiční trh na jednom z mnoha malých náměstí v Lille. Podobné se konají každé sobotní ráno a na stáncích najdete vše, po čem vaše srdce touží.

Cestování

Kresba podle dřevořezby doprovázející českou zprávu o pádu povětroně v Durynsku

Historie

USS Constitution představuje skutečný unikát: Třístěžňová fregata je totiž originál. Na vlnách se plaví od roku 1797 a kromě britské HMS Victory (která se však několik let rekonstruovala) jde o nejstarší a nejdéle sloužící válečnou loď světa. Vznikla v bostonské loděnici podle návrhu konstruktéra Joshuy Humphreyse a největší úspěch slavila roku 1812, kdy porazila pět anglických plavidel. Vysloužila si tak přezdívku Old Ironside, v překladu „lamželezo“. Od roku 1907 funguje v Bostonu jako muzejní loď s prohlídkami pro veřejnost.

Revue

Flétňáci australští jsou pěkní, inteligentní a nebezpeční

Věda

I vesmír má své „těstoviny“ – v nitru neutronových hvězd

Vesmír

<p>Severní srázy Cǎlimanu a tábořiště na cestě Maria Terezia</p>

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907