Reklama


Oregonský učitel přetvořil školní třídu v duchu bradavických kolejí

29.09.2017 - Zuzana Rychlá

Zaujmout dnešní školou povinná dítka není nic snadného. Vyžaduje to značnou dávku invence, kreativity a osobního nasazení. Nic z toho zjevně nechybí oregonskému učiteli

Kyle Hubler je velkým fanouškem příběhů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi. Kromě toho je ale také učitelem na oregonské střední škole v Hillsboro. Nadšený učitel se rozhodl spojit obě své vášně a na vlastní náklady přetvořil školní učebny do podoby bradavických kolejí.

TIP: Rodinka posedlá Harry Potterem si doma vykouzlila jídelnu z Bradavic

K výzdobě použil předměty ze své sbírky memorabilií s tematikou Harryho Pottera, mnoho dalších pak nakoupil z vlastní kapsy v železářství a v internetových aukcích. „Jako malý jsem vždycky snil o tom, že se jednou do Bradavic podívám a mé přání se mi splnilo,“ okomentoval svůj počin Kyle Hubler. 

Nad výzdobou Kyle strávil 70 hodin a jak je vidět z fotografií i pozitivních ohlasů, nebyl to promarněný čas. „Mám rád svoji práci i mé studenty a chci, aby se ve škole cítili co nejlépe a učení je bavilo,“ popsal své pocity zapálený učitel. 

  • Zdroj textu: huffingtonpost.com
  • Zdroj fotografií: Kyle Hubler, Facebook

ReklamaReklama

Aktuální články

Tradiční trh na jednom z mnoha malých náměstí v Lille. Podobné se konají každé sobotní ráno a na stáncích najdete vše, po čem vaše srdce touží.

Cestování

Kresba podle dřevořezby doprovázející českou zprávu o pádu povětroně v Durynsku

Historie

USS Constitution představuje skutečný unikát: Třístěžňová fregata je totiž originál. Na vlnách se plaví od roku 1797 a kromě britské HMS Victory (která se však několik let rekonstruovala) jde o nejstarší a nejdéle sloužící válečnou loď světa. Vznikla v bostonské loděnici podle návrhu konstruktéra Joshuy Humphreyse a největší úspěch slavila roku 1812, kdy porazila pět anglických plavidel. Vysloužila si tak přezdívku Old Ironside, v překladu „lamželezo“. Od roku 1907 funguje v Bostonu jako muzejní loď s prohlídkami pro veřejnost.

Revue

Flétňáci australští jsou pěkní, inteligentní a nebezpeční

Věda

I vesmír má své „těstoviny“ – v nitru neutronových hvězd

Vesmír

<p>Severní srázy Cǎlimanu a tábořiště na cestě Maria Terezia</p>

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907