Reklama


Tohle město není pro mladé: Orgie ve městě důchodců

04.12.2015 - redakce 100+1

Stotisícové město The Villages v samém srdci Floridy je jedním z nejrychleji rozvíjejících se míst Ameriky. Bydlet zde ale mohou jen lidé starší 55 let

Reklama

Tohle místo rozhodně není pro mladé – tak nějak by se dalo charakterizovat The Villages, ležící v samém srdci Floridy. Město od roku 1983 postupně vybudoval developer Harold Gary Morse s jediným cílem – vytvořit centrum pro movité penzisty, kteří si ještě chtějí užívat života plnými doušky. Tomu je uzpůsobeno prakticky vše – najdete zde řadu klubů, restaurací a zábavních podniků, v nichž penzisté popíjejí a oddávají se nevázaným sexuálním radovánkám.

Nastěhovat se sem mohou pouze lidé nad padesát pět let, naopak chtějí-li například mladí navštívit své příbuzné, musí mít zvláštní povolení. A je-li jim méně než 19 let, nemohou tady pobývat déle než třicet dnů v roce.

V místě dnes žije přes 93 000 lidí a vše se podřizuje pravidlům, které udává Morseova korporace, která tu vlastní všechno – od řadových domků, přes restaurace a kluby až po nemocnice. Regule se týkají i takových detailů, jako je výška živého plotu v zahrádkách, barva omítky na domu nebo váha domácích mazlíčků.

  • Zdroj textu: 100+1 zahraniční zajímavost, Stale
  • Zdroj fotografií: Flickr

Reklama

Další články

Reklama

Reklama

Aktuální články

Vlivem klimatických změn se letos Florida ocitla pod sněhem – poprvé po třiceti letech.

Zajímavosti

Dlouho se počítalo s tím, že raketoplán bude mít podobu dvou spojených letadel

Vesmír

Psala Fersenovi během svého zajetí v pařížském Templu pomocí šifrovací tabulky, kterou jí dal

Historie

F-4E Phantom II dosud představuje v íránském letectvu významný typ.

Válka

V mléce ptakopysků vědci identifikovali unikátní protein, který má velmi zvláštní strukturu. Připomíná lokny slavné americké herečky.

Věda
Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907