Reklama


Tohle město není pro mladé: Orgie ve městě důchodců

04.12.2015 - redakce 100+1

Stotisícové město The Villages v samém srdci Floridy je jedním z nejrychleji rozvíjejících se míst Ameriky. Bydlet zde ale mohou jen lidé starší 55 let

Tohle místo rozhodně není pro mladé – tak nějak by se dalo charakterizovat The Villages, ležící v samém srdci Floridy. Město od roku 1983 postupně vybudoval developer Harold Gary Morse s jediným cílem – vytvořit centrum pro movité penzisty, kteří si ještě chtějí užívat života plnými doušky. Tomu je uzpůsobeno prakticky vše – najdete zde řadu klubů, restaurací a zábavních podniků, v nichž penzisté popíjejí a oddávají se nevázaným sexuálním radovánkám.

Nastěhovat se sem mohou pouze lidé nad padesát pět let, naopak chtějí-li například mladí navštívit své příbuzné, musí mít zvláštní povolení. A je-li jim méně než 19 let, nemohou tady pobývat déle než třicet dnů v roce.

V místě dnes žije přes 93 000 lidí a vše se podřizuje pravidlům, které udává Morseova korporace, která tu vlastní všechno – od řadových domků, přes restaurace a kluby až po nemocnice. Regule se týkají i takových detailů, jako je výška živého plotu v zahrádkách, barva omítky na domu nebo váha domácích mazlíčků.

  • Zdroj textu: 100+1 zahraniční zajímavost, Stale
  • Zdroj fotografií: Flickr

ReklamaReklama

Aktuální články

Ve strážních věžích na vrcholcích hor sídlily dobře vyzbrojené posádky, které chránily horské průsmyky před nomádskými agresory.

Zajímavosti

Třetihorní tučňák Kumimanu biceae měřil asi 1,77 metru a vážil kolem 100 kilogramů.

Věda

Edge 1030 vyniká obřím displejem

Gadgety

O tom, že si karnevalové období hojnosti dokázali Benátčané nad míru užít, svědčí opakované zákazy reje masek

Historie

Měnící se vzdálenost Měsíce od Země

Vesmír

Formace Stuk kdesi nad východní frontou, zima 1943/1944

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907