Reklama

Reklama

Videa 100+1

Embedded thumbnail for Trio hudebníků zahrálo středověké skladby staré téměř 1 500 let

V cambridgeské kapli zazněly písně, jež napsal roku 523 křesťanský teolog a myslitel Anicius Manlius Severinus Boëthius.

Embedded thumbnail for Třicet tun výbušnin: Kvůli záplavám byla v Číně odpálena čtyřkilometrová hráz

Nezadržitelně stoupající hladina jezera  Niushan donutila čínské úřady k rázné akci. K hrázi oddělující jezera Liangzi a Niushan byli povoláni pyrotechnici.

Embedded thumbnail for 10+1 tip na výlet: Seznamte se s nejkrásnějšími hrady a zámky Evropy

Milujete hrady, zámky a další historické památky? Přestože lze Česko považovat za ráj středověkých památek, není od věci rozšířit si obzory.

Embedded thumbnail for Dokonalá anglická snídaně: Důchodci sestrojili mašinku z filmu Wallace a Gromit

Devětašedesátiletý Peter Browne a pětašedesátiletý Mervyn Huggett z britského Sussexu sestrojili originální mašinku z filmu Wallace a Gromit. Jejich bizarní stroj „Sunday Morning Breakf

Embedded thumbnail for Aligátor Rex: Po golfovém hřišti na Floridě se procházel obří aligátor

Jako v Jurském parku si musel připadat golfista Charles Helms. Během návštěvy greenu floridského golfového klubu Buffalo Creek v Palmettu natočil obřího aligátora.

Žraločí zátoka je velký mělký záliv na západě Austrálie asi 650 kilometrů od Perthu. Díky své unikátnosti je toto místo součástí světového dědictví UNESCO.

Embedded thumbnail for Katastrofa minutu po minutě: Potopení Titanicu v reálném času

U příležitosti 104 výročí potopení slavného Titanicu vzniklo působivé video, zachycující posledních 160 minut existence tohoto „nepotopitelného“ zaoceánského parníku.

Stránky

Reklama