Australan ulovil šestimetrového žraloka tygřího: Návnadou byl kladivoun

14.08.2015 - Martin Reichman


Reklama

Australský rybář Matthew se může pochlubit skutečně mimořádným úlovkem. Podle zpráv místních médií, se rybář právě snažil zdolat přibližně dvoumetrového žraloka kladivouna, když se přihnal obrovský žralok tygří a na úlovek se vrhnul. Duchapřítomný rybář se nenechal konkurentem v boji o kořist vyvést z míry a podařilo se mu šest metrů velkého predátora zdolat. Další informace o osudu úlovku se poněkud rozcházejí. Podle nepotvrzených zpráv byl žralok tygří předán australské organizaci na podporu vědy a výzkumu CISRO. Pracovníci agentury tuto informaci ale nepotvrzují. Další informace hovoří o tom, že maso obřího predátora skončilo na místním rybím trhu.

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Facebook, The Northern Star

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Mladý krab pobřežní v typicky zelené barvě

Věda
Historie
Vesmír

Welwitschie podivná je jediným rostlinným druhem svého rodu. Tato dvoudomá rostlina má většinou pouze dva protilehlé, stále dorůstající listy.

Příroda

Nebeská houpačka 

kategorie: Křídla | kde: Rakousko | autor: Philip Platzer

Každé dítě se chce houpat výš a ještě výš, až se nohama dotkne nebe. Marco Fürst to dotáhl nejdál, když se 1 500–2 000 metrů nad zemí zhoupl na stometrové lanové houpačce zavěšené na horkovzdušném balonu.

Revue

U rostlinných přípravků úřady nevyžadují před jejich uvedením na trh klinické testy účinnosti.

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907