Bratři Parkerovi si v garáži staví super auta z hollywoodských trháků

01.05.2015 - Martin Reichman


Reklama

Mark a Shanon Parkerovi jsou bratři, kromě toho je ale spojuje ještě něco jiného – láska k autům a k filmům. Před čtyřmi lety si postavili svůj první vůz a od té doby provozují v Port Canaveral obchod, s vlastnoručně postavenými replikami těch největších bouráků, jaké se na plátnech hollywoodských trháků objevily. V jejich obchodě si můžete vyzkoušet Batmobil z trilogie The Dark Knight, sanitku Ecto-1 z Krotitelů duchů, nebo Optima Primea z Transformers.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií:

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Banánový byznys - z každého utraceného dolaru obdrží dělníci nanejvýš deset centů. Zbytek jde obchodníkovi, přepravcům, obchodům a státu.

Zajímavosti

Vojenskou posádku města Otranta tvořilo pouze 400 mužů. Proti nim stálo patnáct až dvacet tisíc tureckých vojáků.

Historie

Jednou z největších pochoutek je zatopená tráva.

Příroda

Modré opozdilce nacházíme v centrech hustých kup, přičemž mezi ostatními hvězdami nápadně vyčnívají právě mladistvým vzhledem – přestože podle všech ostatních indicií dosahují stejného stáří jako jejich souputnice zrozené zřejmě v tomtéž čase z identické zárodečné mlhoviny.

Vesmír

Analýza DNA téměř 800 pravěkých lidí ukázala, že příchozí na jih Británie mezi lety 1300 až 800 před naším letopočtem tvořili zhruba polovinu genetického původu pozdějších populací.

Zajímavosti

Mimas, nejmenší a nejvnitřnější z osmi hlavních měsíců Saturnu, může být dostatečně teplý, aby ukrýval globální vodní oceán.

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907