Chytrá aplikace Lovely vám spočítá, jak moc dobří jste v sexu

07.07.2015 - Martin Reichman

O přízeň uživatelů se uchází osobní sexuální kouč Lovely. Zařízení, které vám pomocí chytrého telefonu zobrazí, jak moc jste dobří v sexu


Reklama

Téměř na každou lidskou činnost je již dnes k dispozici nějaká ta chytrá aplikace. Běžte se projít a mobil vám spočítá, kolik kroků jste udělali a kolik knedlíků si tím pádem můžete dopřát. Můžete jít běhat, jezdit na kole nebo vyrazit na sjezdovku, na všechno již dnes existují aplikace, které vám řeknou, jak moc jste dobří, rychlí a výkonní. Pokud rádi čtete, chytrá aplikace vám poradí, jakou knížku byste si měli otevřít příště. Pro spáče existují aplikace, které jim poradí jak dlouho spát, kdy jít spát a kdy je nejlepší čas vstávat. 

Je proto až s podivem, že sex, činnost natolik populární, zůstal vývojáři chytrých programů tak dlouho opomíjen. Už to ale naštěstí, či bohužel chcete-li, neplatí.

Osobní sexuální kouč

Na crowdfundingovém portálu Indiegogo právě v těchto dnech vrcholí sbírka, která má za cíl podpořit vznik chytrého udělátka nazvaného Lovely – erotické hračky a sexuálního trenéra v jednom.

Lovely je silikonový „náramek“ pro pány se zabudovanou elektronikou. Stačí jej před milostným aktem prostřednictvím bluetooth spárovat s aplikací v chytrém telefonu a můžete jít na věc. Aplikace vám poté poradí, v jaké činnosti byste se měli zlepšit, na které oblasti se pro příště zaměřit a jako sexuální polohu při styku zvolit, aby váš sex byl ještě vzrušivější a příjemnější. Nechybí ani přehledné grafy pro milovníky statistik, ze kterých se dozvíte, jak moc jste rychlí a kolik energie vás intimní chvilka stála.

Lovely ale není jen pasivní snímač, pomocí jemných vibrací prý dokáže intimní chíle prodloužit a udělat je ještě příjemnějšími.

Vývojáři si novinku cení na 129 $ za kus (přibližně 3 100 Kč). Za tuhle cenu získáte nejen samotnou hračku Lovely (na výběr bude ze čtyř barev), dokovací stanici s podporou bezdrátového nabíjení a blíže nespecifikovaný dárek od kalifornského výrobce. Plně nabitá baterie vydrží úctyhodných sedm hodin provozu, pakliže sobě i partnerce budete chtít dopřát i potěšení v podobě vibrací, tak počítejte se 2 – 3 hodinami akce.

Zda se Lovely objeví na trhu, ale zatím vůbec není jisté. Z plánovaných 95 tisíc dolarů na jeho výrobu se během měsíční sbírky podařilo vybrat zhruba polovinu. Pokud vás koncept chytrého sexuálního trenéra oslovil, můžete projekt ještě podpořit na stránce Indiegogo.com.

  • Zdroj textu:

    Indiegogo.com | ourlovely.com

  • Zdroj fotografií: Indiegogo, Lovely

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Lebka dítěte hominida Homo antecessor.

Věda

K chrámu Proroka Eliáše se sbíhají hlavní ulice historického centra Jaroslavle. Centrum města je od roku 2005 součástí seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Zajímavosti
Zajímavosti

Šest cubesatových jednotek vytvoří formaci na ploše o velikosti zhruba 10 kilometrů. Společně mají pracovat jako velký a výkonný radioteleskop.

Vesmír

Přes neohrabanost a poruchovost dokázaly francouzské tanky pěchotu podpořit, ale spíše než jejich vlastní kvalita k tomu přispívalo promyšlené nasazení.

Válka

Rohy samců jsou výrazně delší a masivnější.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907