Dvojici lupičů dostalo přiznání na sociální síti za mříže

04.12.2015 - redakce 100+1


Reklama

John E. Mogan se svou přítelkyní vykradli maloměstskou banku v americkém státě Ohio a nebýt jejich hlouposti, pravděpodobně by jim zločin prošel.

Ani jeden z dvojice si však neuvědomil, že pokud jste již dříve byli za krádeže v Americe trestáni – Johna teprve měsíc před vloupačkou pustili z vězení – pravděpodobně jste pod trochu bedlivějším dohledem než zbytek populace. A v takovém případě není úplně chytrý nápad začít s balíky bankovek pózovat na fotkách, které sdílíte na sociálních sítích. Zlodějský pár to nicméně udělal, čímž na sebe upoutal nežádanou pozornost úřadů. Momentálně je proto za mřížemi a hrozí mu až čtyři roky vězení. 

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Facebook

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

V křesťanské společnosti se konzumace masa rozšířila ve 4. století. Značná část raných křesťanů pravděpodobně byla vegetariány.

Zajímavosti

Trénink s hologramem

Věda

Milovníci rozpálených skal

Kozorožec núbijský (Capra nubiana) je jediným druhem kozorožce, jenž je adaptován pro život v horkých a suchých oblastech. Žije v horských regionech severovýchodní Afriky a na Středním východě v nadmořských výškách do 3 000 metrů, kde si vybírá ty nejodlehlejší, nejvyšší a nejstrmější skalní stěny. V rámci tohoto druhu je velmi výrazný pohlavní dimorfismus – samci váží kolem 60 kilogramů a dorůstají délky kolem 125 cm, zatímco samice jsou maximálně kolem 30 kg těžké a ne delší než 105 cm. Vroubené rohy samců mohou být až 120 cm dlouhé a docházejí uplatnění při bojích o dominanci. Jejich srážky ale jen zřídka končí zraněním. (foto: Shutterstock)

Příroda

Slunce pohledem americké obervatoře Solar Dynamics Observatory z února 2015. (foto: NASA/SDO, CC0)

Vesmír

Představa létající lodě Sky Cruise (foto: Profimedia, Hashem Al-Ghaili)

Revue

Replika stroje Fokker Eindecker, kterého se dohodoví piloti až do jara 1916 velmi obávali. (foto: Shutterstock)

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907