Dvojici lupičů dostalo přiznání na sociální síti za mříže

04.12.2015 - redakce 100+1


Reklama

John E. Mogan se svou přítelkyní vykradli maloměstskou banku v americkém státě Ohio a nebýt jejich hlouposti, pravděpodobně by jim zločin prošel.

Ani jeden z dvojice si však neuvědomil, že pokud jste již dříve byli za krádeže v Americe trestáni – Johna teprve měsíc před vloupačkou pustili z vězení – pravděpodobně jste pod trochu bedlivějším dohledem než zbytek populace. A v takovém případě není úplně chytrý nápad začít s balíky bankovek pózovat na fotkách, které sdílíte na sociálních sítích. Zlodějský pár to nicméně udělal, čímž na sebe upoutal nežádanou pozornost úřadů. Momentálně je proto za mřížemi a hrozí mu až čtyři roky vězení. 

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Facebook

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Historie

Hackeři ovládají mnoho důmyslných způsobů, jak se dostat k vašim citlivým údajům.

Zajímavosti

Do největší floridské zoo zavítala tento týden veterinární zubařka Jamie Berningová. Do jejího zubařského křesla zde během tří dnů usedla (či spíše ulehla) pestrá směsice zvířecích obyvatel. Doktorka Berningová se zde v rámci „týdne zubů“ podívala na zoubek gorilímu samci, lvici, šimpanzovi, tapírovi, vydře nebo třeba hrabáči kapskému.

Revue

S velkými pelagornitidy se další ptáci Antarktidy období eocénu nemohli vůbec měřit

Věda

Tato kreveta harlekýn by podle některý zoologové měla být samostatným druhem Hymenocera elegans, který je jasně rozlišitelný podle modrých okrajů skvrn.

Příroda

Cesta mezihvězdného poutníka Sluneční soustavou.

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907