Generátor rapových textů je teď volně dostupný na internetu

06.11.2015 - Stanislav Mihulka

Každý nesmělý raper teď může požádat o pomoc rapovou umělou inteligenci DeepBeat


Reklama

Finští badatelé nedávno vyvinuli generátor rapových textů jménem DeepBeat. Až doposud ale existoval jenom ve výzkumné verzi, přístupné velmi omezenému okruhu lidí.

Autoři DeepBeatu se teď rozhodli, že svůj výtvor vypustí na internet. DeepBeat je relativně jednoduchá strojová inteligence, algoritmus strojového učení, který ke tvorbě rapových textů používá obsáhlou databázi 641 tisíc veršů v angličtině a finštině, ze 12 500 rapových songů, pocházejících z dílny více než stovky raperů.

Rapový generátor DeepBeat je přístupný na adrese www.deepbeat.org/. Může posloužit amatérským raperům, kterým nejsou technologie proti srsti a také třeba zamilovaným partnerům, kteří chtějí svým polovičkám popřát rapovými veršíky.

  • Zdroj textu:

    Aalto University

  • Zdroj fotografií: Aalto University

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

I kdyby lidé dokázali na Marsu zahradničit, museli by se potýkat s extrémními výkyvy teplot a s radiací.

Vesmír
Revue

Svatava Polská (asi 1046-1048 – 1. září 1126) byla třetí manželkou Vratislava II. a od roku 1085 první českou královnou. Svatava byla s Vratislavem příbuzná. Její prababička pocházela z rodu Přemyslovců.

Historie
Zajímavosti

Posun tropických pásem bude podle vědců znamenat větší sucha v jihovýchodní Africe a větší množství záplav v jižní Indii.

Věda

„Hrábě“ č. 9013 s předváděcí kamufláží z roku 1992.

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907