Holandsko? Mexiko? Kdepak, tuhle zahrádku objevila policie v Londýně

27.09.2015 - redakce 100+1


Reklama

Marihuanové pole o velikosti fotbalového hřiště objevila policie v londýnském Kingstonu. Přibližně 150 rostlin, připomínajících vánoční stromečky, byly podle mluvčí policie Sarah Hendersonové přibližně 1,5 metru vysoké a nacházely se pár minut od obydlené zóny. Pracovitý zahradník se ale letošní sklizně rozhodně nedočká, policie hodlá veškeré konopí zničit.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Kingston Police

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Fragonardovy écorchés jsou k vidění v pařížské veterinární škole v Maisons-Alfortmezi. Exponátům samozřejmě dominuje Jezdec Apokalypsy, zaujme ale i tančící trojice lidských plodů či z kůže stažený muž svírající v ruce po vzoru biblického Samsona oslí čelist. (foto: Alamy)

Historie

Saint-Lô na snímku z 18. července 1944. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Ukrajinské poprvé

Katedrála sv. Sofie v Kyjevě

Chrám známý též jako katedrála Svaté moudrosti vznikl v 11. století na popud knížete Jaroslava Moudrého. Vzorem se mu údajně stala byzantská Hagia Sofia a vedle mší se tam odehrávaly i ceremoniální obřady: Knížata Kyjevské Rusi ve svatostánku například přijímala cizí delegace. Momentálně jde o jednu z nejznámějších památek Ukrajiny a také o první pamětihodnost země, jež se dostala na seznam UNESCO. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Magické lesy na turistickém chodníku Arakawa, jenž vede ke stromu Jómon sugi.

Příroda

I prověřené léky mohou překvapit

Věda

Kvasar H1821+643

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907