Reklama


Kuriózní příběh zbloudilé kulky, mrtvého pásovce a postřelené tchyně

07.12.2015 - redakce 100+1

Vtipy o tchyních jsou staré jako lidstvo samo a mnohé z nich se točí okolo násilí. Pokud se tedy dočtete, že někdo matku své ženy postřelil, možná si řeknete, že tomu chudákovi „jen“ ruply nervy


Reklama

Příběh Larryho McElroye z jihozápadu Georgie a jeho tchyně je ale v mnohém jiný: 9mm kulka, která vyletěla z hlavně jeho pistole, skutečně skončila v zádech nešťastnice; předtím ovšem urazila ještě neuvěřitelně nepravděpodobnou cestu.

Na jejím počátku byl pásovec, po kterém Larry vystřelil. Rána sice zvíře zabila, zároveň se ale odrazila od jeho krunýře a pokračovala přes plot do zavřených dveří přívěsu, kde McElroy a jeho tchyně žijí. Nakonec si střela našla cestu i skrz křeslo, v němž dáma ráda sedává. Tchyně se ze zranění na rozdíl od nebohého pásovce dostane, Larry by však měl raději zamknout pistoli do šuplíku a zahodit klíč nebo pro příště raději použít pasti. Policie po krátkém šetření celou věc odložila jako nehodu. 

  • Zdroj textu:

    The Washington Post

  • Zdroj fotografií: Shutterstock

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Velké zemětřesení v roce 1923 usmrtilo přes 100 tisíc lidí. Ještě silnější bylo to z roku 2011 při kterém zemřelo okolo 16 tisíc lidí.

Zajímavosti

Do Evropy se orientální parfémy dostaly s křižáckými vojsky. Vzbudily nadšení a obrovský zájem. Netrvalo dlouho a první ryze evropský parfém byl na světě. Ve 14. století si jej pro sebe nechala namíchat uherská královna Alžběta.

Historie

Australský pikachu je barevná mutace vačnatce jménem kusu liščí. 

Věda

Kosmická loď Dragon během mise CRS-10.

Vesmír
Věda
Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907