Láska jako trám: Mladá žena se zamilovala do stromu

10.11.2015 - redakce 100+1

Mezilidské vztahy jsou velmi krkolomné a složité a často nás zbytečně vyčerpávají. Jednatřicetiletá Emma McCabeová na ně proto zanevřela – a jejím vyvoleným se stal strom


Reklama

Statný topol Tim, jak zamilovaná žena dřevinu pojmenovala, údajně Emmě poskytuje oporu, jíž muži nejsou schopni. Bedlivě jí naslouchá, je nekonečně trpělivý, a dokonce prý není žádné dřevo ani v „posteli“. Aspoň to tedy tvrdí Emma, která si nemůže vynachválit ten pocit, když se její pokožka dotýká jeho kůry. A co teprve, když ji Tim laská svými listy!

Na otázku, jak vnímá ostatní stromy, když jde třeba na procházku, a zda neohrožují jejich vztah, odpověděla dívka záporně. Prý po ostatních sice pokukuje, ale nedotýká se jich, aby Tima nepodváděla. Rodiče se odmítli k rozhodnutí své dcery vyjádřit. Lékařské vyšetření však u Emmy odhalilo dendrofilii, tedy sexuální poruchu, při které člověka přitahují stromy a keře. Sexuologové se shodují, že nejde o nebezpečnou úchylku, neboť stromy nemají pocity jako zvířata či lidé.

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Templáři bývali ve výběru daní efektivnější než panovník – což vyvolávalo nenávist šlechticů.

Zajímavosti

Významným zdrojem ultrajemných částic je spalování – doprava, vytápění, průmyslová výroba, lesní požáry a výbuchy sopek.

Věda
Reklama

Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) prozkoumal nová data roveru Curiosity z Marsu a zjistil, že se na rudé planetě nečekaně pohybuje hladina kyslíku. 

Vesmír

Uvítání v Římě. Ne vždy čekaly na americké vojáky jen polibky mladých dívek

Válka

Jestliže výše postavený šimpanz přihlíží tomu, jak probíhá čištění srsti mezi dvěma níže postavenými jedinci, skončí očista mnohem dřív

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907