Láska jako trám: Mladá žena se zamilovala do stromu

10.11.2015 - redakce 100+1

Mezilidské vztahy jsou velmi krkolomné a složité a často nás zbytečně vyčerpávají. Jednatřicetiletá Emma McCabeová na ně proto zanevřela – a jejím vyvoleným se stal strom


Reklama

Statný topol Tim, jak zamilovaná žena dřevinu pojmenovala, údajně Emmě poskytuje oporu, jíž muži nejsou schopni. Bedlivě jí naslouchá, je nekonečně trpělivý, a dokonce prý není žádné dřevo ani v „posteli“. Aspoň to tedy tvrdí Emma, která si nemůže vynachválit ten pocit, když se její pokožka dotýká jeho kůry. A co teprve, když ji Tim laská svými listy!

Na otázku, jak vnímá ostatní stromy, když jde třeba na procházku, a zda neohrožují jejich vztah, odpověděla dívka záporně. Prý po ostatních sice pokukuje, ale nedotýká se jich, aby Tima nepodváděla. Rodiče se odmítli k rozhodnutí své dcery vyjádřit. Lékařské vyšetření však u Emmy odhalilo dendrofilii, tedy sexuální poruchu, při které člověka přitahují stromy a keře. Sexuologové se shodují, že nejde o nebezpečnou úchylku, neboť stromy nemají pocity jako zvířata či lidé.

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

El Comandante Fidel Castro - Pro Bílý dům představoval vládce Havany úhlavního nepřítele. CIA údajně jen v letech 1959–1963 provedla neuvěřitelných 638 pokusů o atentát.

Zajímavosti

Jedovatá a nebezpečná homolice síťkovaná

Věda

Vizualizace hvězdy s obří magnetickou skvrnou - Skvrna je jasná, zabírá až čtvrtinu povrchu hvězdy a je způsobena magnetickým polem hvězdy. Při rotaci hvězdy se skvrnu objevuje a mizí na polokouli přivrácené k Zemi, což způsobuje pozorovatelné změny jasnosti hvězdy.

Vesmír

Albert Eduard byl požitkář a nic na tom nezměnil ani sňatek s princeznou Alexandrou.

Historie

Vojáci museli využívat každé příležitosti k odpočinku, během samotné bitvy jich ale moc nebylo

Válka

Růžová záplava v ohrožení

Obří hejno plameňáků růžových nedaleko keňského jezera Nakuru je oblíbenou turistickou atrakcí. Turismus zde generuje příjmy okolo 1,3 milionu dolarů měsíčně (v přepočtu asi 30 milionů korun). Jezero ale trpí značným znečištěním a poklesem hladiny. V záchraně jezera a jeho růžových obyvatel se proto angažuje místní neziskové sdružení.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907