Pillow IQ Brick: Nástupkyně Rubikovy kostky je 18× složitější

24.12.2014 - Martin Reichman


Reklama

Je pro vás Rubikova kostka zábava na pár minut, nebo neřešitelná hádanka na dlouhé zimní večery? Pokud patříte do první skupiny, mohl by vás zajímat nový 3D hlavolam s názvem Pillow IQ Brick. Novinka má 18× víc dílků než její slavná maďarská předloha, zatímco hit nejen 80. let měl na straně jen 9 dílků, „IQ cihla“ jich má 169. Na celé kostce tak musíte honit 1 014 barevných obdélníčků. Vyšší náročnosti odpovídá i vyšší cena, IQ Brick pořídíte za 320 dolarů, tedy zhruba 7 200 korun.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Brando.comDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Dobrou zprávou pro masožravce je, že pokud už se u vás alergie na červené maso rozvine, postupem času zase odezní; jestliže vás ovšem klíště nebude kousat příliš často. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Vizualizace kosmické lodi DRACO poháněné jaderným pohonem. (zdroj: DARPACC0)

Vesmír

Pohled na soptící tonžský vulkán, který v roce 2015 vytvořil dnes již neexistující ostrov Hunga Tonga–Hunga Haʻapai. (foto: Profimedia)

Věda

Jen kousek od Café Museum je slavný Naschmarkt – právě tady se každou sobotu dopoledne koná velký bleší trh. (ilustrace: Wikimedia Commons, Carl Moll, CC0)

Historie
Zajímavosti

Německý tank Panther (na snímku stroj z památníku v Belgii) představoval koncem roku 1944 nejčastějšího protivníka amerických shermanů. (foto: Shutterstock)

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907