Nejen pro motorkáře: Vybavte se upravenými součástkami z Triumphu

08.11.2013 - Roman Daněk

Britská značka Triumph je velmi aktivní na poli doplňkového zboží pro motorkáře. Ale vybavit si domácnost s použitím dílů z motocyklu Bonneville T100? To se jen tak nevidí


Reklama

Pokud jste fanda této největší britské motocyklové značky, určitě by vás potěšil nějaký pěkný dárek k narozeninám nebo pod stromeček. Nejlíp něco, co má spojitost s vaší oblíbenou motorkou. Pokud jste domácnost pravých motorkářů, má pro vás Triumph jedno řešení. Rozeberte model Bonneville T100 a instalujte jej jako vybavení domácnosti!

Triumph kam se podíváte

Vlastně jde použít skoro každá součástka, každý jeden díl a vymyslet mu jeho nový účel. Kreativitě se meze nekladou. Takže co třeba kuchyňská váha z budíků? Příbory z brzdových páček nebo kanape ze dvou sedadel? Vývrtka z řídítka, lampička ze světlometu nebo konferenční stolek z ráfku a pneumatiky? Není problém.

Takovéto řešení domácnosti by vám určitě každý záviděl. Triumph je ke svým fandům opravdu vstřícný, když pouští do oběhu takové neobvyklé zboží. Podobné doplňky od jiných značek se vidí jen velmi zřídka a většinou jde o limitované edice nebo o výtvory nadšených kutilů.

Zakoupili byste podobné zboží, kdyby je nabízela vaše oblíbená značka? A kolik byste za něj byli ochotni utratit? Nebo raději načerpáte inspiraci a pokusíte se něco vytvořit doma v dílně? My si myslíme, že podobné záležitosti jsou sice moc fajn a je dobře, že je Triumph chce prodávat široké veřejnosti, ale přeci jen není nad šikovné české ručičky a zkusit si podobné vychytávky vyrobit sám.

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Triumph

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Podle vědců bychom se při hledání mimozemského života měli zaměřit především na exoplanetyu oranžových trpaslíků.

Vesmír

V prvních letech vládnutí to rozhodně žádná selanka nebyla – roku 1853 se císaře neúspěšně pokusil zabít maďarský nacionalista.

Historie

Diego Velázquez: Vévoda Olivares na koni

Obraz Vévoda Olivares na koni (1634) od španělského malíře Diega Velázqueze upozorňuje na stoupající hladiny světových oceánů.

Revue

Jeffersonův dům vznikl jako plantážnické sídlo.

Zajímavosti

Málokdy se stává, aby člověk pod hladinou moře viděl tolik langust pohromadě. Tady jimi bylo okolí stoletého vraku doslova přecpáno

Příroda

Autonomní kabina projektu CAPRI.

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907