Originální móda na kolo i běh: Oblékněte se do svalů

10.10.2015 - redakce 100+1

Ještě před pár lety byl Tomasz Pietek jen obyčejným grafickým návrhářem s vášnivou zálibou ve sportu. Při vyjížďkách na kole mu však vadilo, že zapadá do davu, a tak se rozhodl obléct se do svalů


Reklama

Samozřejmě nikoliv doslova – řekl si však, že by mohl využít svůj talent, a navrhl si speciální sportovní oblečení, jež věrně kopíruje lidské svalstvo. Dlouhé měsíce údajně trávil nad knížkami o anatomii, aby z nich vyčetl, jak který sval vypadá a kam ho má nakreslit. V následujících letech hledal společnost, jež by jeho návrh realizovala, a nakonec se dočkal.

Jeho cyklistické oblečení prý spolehlivě zaujme každého kolemjdoucího a navíc se zalíbilo i zákazníkům, takže se vyrábí a prodává masově. Nejde však o levnou záležitost: celotělový úbor koupíte za 194 dolary, tedy zhruba 4 600 korun. Kromě cyklistických úborů nabízí Tomasz Pietek podobné oblečení také pro běžce.

Reklama

  • Zdroj textu:

    muscleskinsuit.com

  • Zdroj fotografií: Tomasz Pietek | pinterest.comDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Samička morčáka velkého (Mergus merganser) s mládětem. (foto: Shutterstock)

Příroda

Jedním z nejmarkantnějších rozdílů mezi životem na vsi a ve městě je množství zeleně. Asi málokoho překvapí, že čím větší plocha vegetace člověk obklopuje, tím zdravější je jeho organismus, a to po stránce fyzické i psychické. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Vizualizace mladé exoplanety HD 114082 B, obíhající svou mateřskou hvězdu jednou za 110 dnů. (ilustrace: NASA/JPL-Caltech, CC0)

Vesmír

Pruský král Fridrich II. byl největším protivníkem Marie Terezie po celou dobu její vlády. (foto: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Červená auta se podle britské studie společnosti Halfords stávají nejčastějším terčem útoků ptáků. (foto: Shutterstock)

Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907