Originální realitka: Prohlídka domu z horské dráhy

23.12.2014 - Martin Reichman


Reklama

Holandská realitní kancelář ve snaze přilákat zájemce o koupi domu zvolila velmi originální způsob prohlídek. Potenciální kupci si dům v Ermelu mohou prohlédnout při projížďce na horské dráze. Na zájemce čeká divoká jízda garáží, ložnicí, obývákem, kuchyní, a na konci zažijí pořádný adrenalinový sešup. Originální způsob prohlídek má své výhody - návštěvníci při prohlídce v domě nenašlapou.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií:

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Věda

Knihovna v egyptské Alexandrii hořela hned několikrát.

Historie

Koláž zachycuje průběh úplného zatmění Slunce (zleva doprava). Uprostřed je patrná i tvář Měsíce, díky jevu nazývanému „popelavý svit“, zatímco zakrytý disk hvězdy obklopuje paprskovitá koróna. Na začátku a na konci úkazu jsou vidět oslnivé kapičky slunečního světla a také narůžovělá obálka stálice, tzv. chromosféra.

Vesmír
Zajímavosti

K většině katapultáží dochází nízko u země, nebo přímo po nechtěném kontaktu s ní (nehoda  britského harrieru v Afghánistánu, 2009).

Válka

Zničení slovanské svatyně na Rujáně roku 1168 na plátně Lauritse Tuxena z druhé poloviny 19. století. Povalení Svantovítovy sochy přihlíží dánský král Valdemar a roskildský biskup Absalon.

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907