Originální zahradní krby: Tolkienův král Angmaru, Darth Vader a Iron Man

09.04.2015 - Martin Reichman

Úžasné zahradní krby inspirované hrdiny i padouchy sci-fi a fantasy světa jsou dílem mladého britského řemeslníka Alexe Dodsona. Alex k jejich výrobě používá staré propanbutanové láhve

První krb si vyrobil ve své garáži jen tak pro radost, fotku originálního krbu vystavil na internet a hordy krbu chtivých zájemců se jen hrnuly. Dnes Alex své krby vyrábí na objednávku, kromě Tolkienových padouchů ztvárnil i postavy ze série Star Trek, Iron Mana nebo Batmana.

<h3>Pán nazgûlů</h3>

Pán nazgûlů

<h3>Darth Vader </h3>

Darth Vader 

<h3>Stormtrooper</h3>

Stormtrooper

<h3>Iron Man</h3>

Iron Man

<h3>Robot R2-D2</h3>

Robot R2-D2

<h3>Batman</h3>

Batman

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Burned by Design, FacebookDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Pazourkové pěstní klínu, objevené před 100 lety v Anglii, zřejmě vyrobili příslušníci druhu člověka heidelberského (Homo heidelbergensis). (ilustrace: University of Cambridge, Gabriel UguetoCC BY 4.0)

Věda

K prevenci psychických potíží vznikla řada opatření, jako posílání různých překvapení, dárků či oblíbených jídel. Na palubě ale nesmějí chybět ani antidepresiva a samozřejmě léky proti nespavosti. (foto: Unsplash, CashCC0)

Vesmír

Americký letoun Douglas TBD Devastator, který se účastnil neúspěšného útoku na Tulagi. (foto: Wikimedia Commons, U.S. Navy, CC0)

Válka

Experimenty ve Francii a ve Španělsku ukázaly, že po kávě se hůře odolává svodům nákupů. (foto: PixabayCC0)

Věda

Vizualizace polární záře tančící v atmosféře rudé planety. (foto: Shutterstock)

Vesmír

Noráky se nazývali čeští muži, kteří museli za druhé světové války odejít do totálního nasazení do Norska. Bylo jich 1300. Většinu z nich Němci poslali až za polární kruh, kde stavěli opevnění, silnice a železnice. (foto: soukromý archiv příbuzných Jana Novotného)

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907