Postmoderní skateboard: Revoluce láká nadšence skateboardingu i in-line bruslí

28.03.2015 - redakce 100+1


Reklama

Proháníte se raději na skateboardu, nebo jsou vaším favoritem spíše in-line brusle? Ať patříte k jedné, nebo k druhé skupině, postmoderní skateboard Hammacher Schlemmer vás uspokojí v každém případě. Vypadá jako kříženec skateboardu a in-line bruslí a podobně se na něm i jezdí. Stejně jako na skateboardu je třeba, aby měl jezdec dokonalý smysl pro rovnováhu, oporu totiž může hledat jen ve dvojici kroužků s průměrem 25 centimetrů. Pro začátečníky ale lze dvojici kroužků vyztužit pomocí spojovací tyče a jezdit na nich podobným způsobem, jako na populárních longboardech. Bez spojovací části zužitkujete spíše návyky z jízdy na in-line bruslích. Futuristické sportovně-dopravní náčiní má být hitem letošního roku a k mání je za 99 dolarů (přibližně 2 400 korun).

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Profimedia, YouTube

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Pokud jde o zničující výbuchy obávaného řeckého vulkánu Santorini, stoupající hladina oceánu jejich riziko podle vědců tlumí.

Věda

<p>Správným jídelníčkem lze psychickým poruchám předcházet, nebo je i zmírňovat.</p>

Zajímavosti

V důsledku globálního oteplování se stále víc dostávají do vzájemného kontaktu medvěd hnědý (Ursus arctos) s medvědem ledním (Ursus maritimus). Kříženci, kteří se začínají objevovat, mají přezdívku „pizzly“.

Příroda

Edward IV. a lancasterští uprchlíci ukrývající se v opatství Tewkesbury.

Historie
Revue

Raketa Atlas V s kosmickou lodí Boeing CST-100 Starliner na floridské základně Cape Canaveral Air Force Station.

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907