Příroda-Wildlife 2019: Vyhrajte 30 000 Kč na zájezd nebo telefon Samsung A7

05.07.2019 - čtenáři časopisu Příroda

Vážení čtenáři, po čase opět připomínáme, že i letos se můžete zúčastnit fotografické soutěže Příroda-Wildlife, která se v roce 2019 koná už pojedenácté. Na tomto místě zveřejňujeme nejzdařilejší fotografie posledního kola, které byly zveřejněny i na stránkách Přírody 7-8/2019. Co můžete letos vyhrát?

Bezpečné přistání -<p><strong>Autor:</strong> Katarína Hrinčová<br /><strong>Použitá technika:</strong> Nikon D3200 + objektiv Sigma 18–200 mm; 1/250 s., f/5,6, ISO 110<br /><br />Bylo dost zima a tento žluťásek čičorečkový (<em>Colias hyale</em>) nedokázal v chladu létat. Proto se usadil na mém prstu jako na vyhřívaném stonku trávy.</p>
Bezpečné přistání -

Autor: Katarína Hrinčová
Použitá technika: Nikon D3200 + objektiv Sigma 18–200 mm; 1/250 s., f/5,6, ISO 110

Bylo dost zima a tento žluťásek čičorečkový (Colias hyale) nedokázal v chladu létat. Proto se usadil na mém prstu jako na vyhřívaném stonku trávy.


Reklama

Hlavní výhru do soutěže poskytla cestovní kancelář Adventura. Výherce hlavní ceny obdrží poukaz v hodnotě 30 000 Kč na jakýkoli letecký mimoevropský zájezd pořádaný CK Adventura. Jeden z prvních tří absolutních výherců také obdrží mobilní telefon Samsung A7 v hodnotě 10 000 Kč a mezi první tři budou rozděleny poukázky na fotoslužby v hodnotě 7 000 Kč od společnosti FotoŠkoda.

Dále se mohou výherci těšit na knihy od nakladatelství Jota a Jan Melvil, volné vstupenky do Zoo Plzeň, Zoo Vyškov, Zoo Liberec a volné vstupenky do VIDA science centrum Brno.

V každém vydání Přírody budou oceněny dvě fotografie čísla bez ohledu na kategorii; výsledky soutěže budou vyhlášeny ve vydání Příroda 1–2/2020.

Fotografie čísla budou odměněny cenami od společnosti Zoner.

Podrobnosti o tom, jak se soutěže zúčastnit, najdete ZDE.

  • Zdroj textu:

    časopis Příroda

  • Zdroj fotografií: časopis Příroda

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Lidský mozek je tvarovatelný a my můžeme pomocí meditace hrát aktivní roli při jeho přetváření.

Zajímavosti

Mimořádně silná magnetosféra obří planety s vyznačenými dráhami velkých měsíců.

Vesmír

Egyptská technika tetování se zřejmě podobala té dnešní: Jehlou se pod kůži vnášelo barvivo na bázi uhlíku, pravděpodobně saze.

Zajímavosti

Dvojice houfnic ML-20, které jsou dnes součástí expozice v Petropavlovské pevnosti v Petrohradu

Válka

Nové fluoreskující štítky jsou bez problémů poživatelné.

Věda
Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907