Příroda-Wildlife 2019: Vyhrajte 30 000 Kč na zájezd nebo telefon Samsung A7

05.07.2019 - čtenáři časopisu Příroda

Vážení čtenáři, po čase opět připomínáme, že i letos se můžete zúčastnit fotografické soutěže Příroda-Wildlife, která se v roce 2019 koná už pojedenácté. Na tomto místě zveřejňujeme nejzdařilejší fotografie posledního kola, které byly zveřejněny i na stránkách Přírody 7-8/2019. Co můžete letos vyhrát?

Bezpečné přistání -<p><strong>Autor:</strong> Katarína Hrinčová<br /><strong>Použitá technika:</strong> Nikon D3200 + objektiv Sigma 18–200 mm; 1/250 s., f/5,6, ISO 110<br /><br />Bylo dost zima a tento žluťásek čičorečkový (<em>Colias hyale</em>) nedokázal v chladu létat. Proto se usadil na mém prstu jako na vyhřívaném stonku trávy.</p>
Bezpečné přistání -

Autor: Katarína Hrinčová
Použitá technika: Nikon D3200 + objektiv Sigma 18–200 mm; 1/250 s., f/5,6, ISO 110

Bylo dost zima a tento žluťásek čičorečkový (Colias hyale) nedokázal v chladu létat. Proto se usadil na mém prstu jako na vyhřívaném stonku trávy.


Reklama

Hlavní výhru do soutěže poskytla cestovní kancelář Adventura. Výherce hlavní ceny obdrží poukaz v hodnotě 30 000 Kč na jakýkoli letecký mimoevropský zájezd pořádaný CK Adventura. Jeden z prvních tří absolutních výherců také obdrží mobilní telefon Samsung A7 v hodnotě 10 000 Kč a mezi první tři budou rozděleny poukázky na fotoslužby v hodnotě 7 000 Kč od společnosti FotoŠkoda.

Dále se mohou výherci těšit na knihy od nakladatelství Jota a Jan Melvil, volné vstupenky do Zoo Plzeň, Zoo Vyškov, Zoo Liberec a volné vstupenky do VIDA science centrum Brno.

V každém vydání Přírody budou oceněny dvě fotografie čísla bez ohledu na kategorii; výsledky soutěže budou vyhlášeny ve vydání Příroda 1–2/2020.

Fotografie čísla budou odměněny cenami od společnosti Zoner.

Podrobnosti o tom, jak se soutěže zúčastnit, najdete ZDE.

  • Zdroj textu:

    časopis Příroda

  • Zdroj fotografií: časopis Příroda

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Ženské a mužské mozky se v průběhu orgasmu chovají téměř stejně. Skenování mozků pomocí pozitronové emisní tomografie (PET) a magnetické resonance (MR) ukázalo, že rozsáhlé oblasti mozkové kůry během orgasmu dočasně utlumí svou aktivitu.

Zajímavosti

Úchvatné barvy kolibříka žlutohrdlého (Chrysolampis mosquitus) vyniknou zejména při čelním pohledu.

Příroda
Historie

Obrázek zachycuje pohled na planetu Proxima b, která obíhá kolem hvězdy Proxima Centauri, Sluneční soustavě nejbližší sousední hvězdy. Na obloze, na obrázku nahoře vpravo od Proximy, je patrná rovněž dvojhvězda Alfa Centauri AB

Vesmír
Zajímavosti

„Pekelný mravenec“ Ceratomyrmex ellenbergeri lovící příbuzného švábů Caputoraptor elegans.

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907