Fiasko: Robotičtí barmani se na luxusní lodi příliš nepředvedli

29.11.2014 - Martin Reichman


Reklama

Superluxusní výletní loď Quantum of the Seas se přijela představit do Velké Británie. Během příštího roku se má stát zdejší přístav v Southamptonu domovem její sesterské lodi Anthem of the Seas. Prezentace hi-tech výkřiku nejmodernějších technologií ale Brity příliš nenadchla. Kromě nefungujícího internetového připojení byla největším propadákem dvojice robotích barmanů B1-O a N1-C.

TIP: Quantum of the Seas: Luxusní královna s virtuálními okny

Robotům obsluhujícím první bionický bar na světě se drinky nepodařilo připravit ani po 20 minutách a celá akce skončila jejich doslovným odpojením od elektřiny. Snad se tedy do dubna, kdy má Anthem of the Seas zahájit ostrý provoz, podaří všechny mouchy vychytat, movití zákazníci by pro podobné „smart“ zážitky nemuseli mít pochopení.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: RoyalCaribbeanDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

V minulosti sestávaly nejjemnější látky z více než dvou set vláken na centimetr čtvereční a zdobily je také výšivky. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Vedle pilota má Air Car pojmout i trojici spolucestujících. (foto: Profimedia/Lazzarini Design)

Revue

Mohutný výron koronální hmoty na snímku sondy SOHO

Vesmír

Archeologům se poprvé podařilo nalézt zbytky dřevěných hrotů z římské éry, které měly odradit útočníky. Hroty fungovaly podobně jako ostraný drát nebo žiletkový plot. (ilustrační foto: Unsplash, Hunter JamesCC0)

Věda

Pohled z planiny Omalos na vrcholky Bílých hor (Lefka Ori) s divokými růžovými tulipány (Tulipa bakeri) a fialovými sasankami věncovými (Anemone coronaria) v popředí. (foto: Cedrik a Štěpánka Haškovcovi - se souhlasem k publikování)

Příroda

Stříbro nalezené v Kutné hoře vedlo krále k vydání horního zákoníku a ražbě pražských grošů, „tvrdé měny“ středověku. (ilustrace: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907