Rocková kapela robotů Compressorhead hledá nového zpěváka

11.11.2015 - Stanislav Mihulka

Shánějí na něho peníze na crowdfundingovém webu Kickstarter


Reklama

Rocková skupina Compressorhead vznikla v roce 2012. Tehdy se dali dohromady Stickboy (bicí) a Fingers (kytara). V lednu 2013 se k nim přidal Bones (baskytara).

Chtějí nahrát album a známý kanadský autor Mr. Wright pro ně napsal 14 songů. K jejich hraní ale potřebují zpěváka a také druhého kytaristu. Hlavní podmínkou je, aby to byli roboti. Compressorhead je totiž rocková formace robotů.

Jejich tvůrci spustili kampaň na crowdfundingovém webu Kickstarter a shánějí tam 310 tisíc dolarů. Za ně chtějí postavit charismatického rockového zpěváka, který by dělal pořádnou show a produkovat album. Když se jim to podaří, tak třeba někdy dorazí i k nám.

  • Zdroj textu:

    Gizmag, Compressorhead, Kickstarter

  • Zdroj fotografií: Norman Konrad

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Věda
Revue
Reklama

Před 29 miliony let dopadl v Libyjské poušti meteorit, který vytvořil spoustu pěkného žlutého skla. Dávní zlatníci je později použili k výrobě šperků pro slavného Tutanchamona.

Vesmír

Marsovské selfie 

Rover Curiosity (anglicky „zvídavost“) přistál na Marsu 6. srpna 2012, s cílem zkoumat tamní klima i geologii a pátrat po stopách vody či živých organismů. Mise měla trvat dva roky, následně však byla prodloužena na neurčito a Curiosity pracuje dodnes. Snímek z 5. srpna 2015 jej zachycuje na úbočí hory Mount Sharp, těsně před navrtáním kamene pojmenovaného Buckskin.

Vesmír

Baron Adolf Erik Nordenskiöld označil již v 19. století Katalánský atlas za „nejobsažnější kartografické dílo 14. století“

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907