Rocková kapela robotů Compressorhead hledá nového zpěváka

11.11.2015 - Stanislav Mihulka

Shánějí na něho peníze na crowdfundingovém webu Kickstarter


Reklama

Rocková skupina Compressorhead vznikla v roce 2012. Tehdy se dali dohromady Stickboy (bicí) a Fingers (kytara). V lednu 2013 se k nim přidal Bones (baskytara).

Chtějí nahrát album a známý kanadský autor Mr. Wright pro ně napsal 14 songů. K jejich hraní ale potřebují zpěváka a také druhého kytaristu. Hlavní podmínkou je, aby to byli roboti. Compressorhead je totiž rocková formace robotů.

Jejich tvůrci spustili kampaň na crowdfundingovém webu Kickstarter a shánějí tam 310 tisíc dolarů. Za ně chtějí postavit charismatického rockového zpěváka, který by dělal pořádnou show a produkovat album. Když se jim to podaří, tak třeba někdy dorazí i k nám.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Gizmag, Compressorhead, Kickstarter

  • Zdroj fotografií: Norman Konrad

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

V křesťanské společnosti se konzumace masa rozšířila ve 4. století. Značná část raných křesťanů pravděpodobně byla vegetariány.

Zajímavosti

Trénink s hologramem

Věda

Milovníci rozpálených skal

Kozorožec núbijský (Capra nubiana) je jediným druhem kozorožce, jenž je adaptován pro život v horkých a suchých oblastech. Žije v horských regionech severovýchodní Afriky a na Středním východě v nadmořských výškách do 3 000 metrů, kde si vybírá ty nejodlehlejší, nejvyšší a nejstrmější skalní stěny. V rámci tohoto druhu je velmi výrazný pohlavní dimorfismus – samci váží kolem 60 kilogramů a dorůstají délky kolem 125 cm, zatímco samice jsou maximálně kolem 30 kg těžké a ne delší než 105 cm. Vroubené rohy samců mohou být až 120 cm dlouhé a docházejí uplatnění při bojích o dominanci. Jejich srážky ale jen zřídka končí zraněním. (foto: Shutterstock)

Příroda

Slunce pohledem americké obervatoře Solar Dynamics Observatory z února 2015. (foto: NASA/SDO, CC0)

Vesmír

Představa létající lodě Sky Cruise (foto: Profimedia, Hashem Al-Ghaili)

Revue

Replika stroje Fokker Eindecker, kterého se dohodoví piloti až do jara 1916 velmi obávali. (foto: Shutterstock)

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907