Sexuální pomůcka obětí falešného zločinu

06.04.2015 - redakce 100+1

Technologie jde stále kupředu a to se týká i nafukovacích panen. Ty vypadají dnes tak realisticky, že mohou zmást i zkušené policisty


Reklama

Když na jihokorejské policejní stanici telefonát oznámil objev mrtvého těla v jedné z chrámových zahrad, dorazilo na místo činu 50 policistů, připravených pročesat celé okolí. Jaké však bylo jejich překvapení, když u říčního toku nenalezli mrtvou ženu, ale nafukovací pannu.

Muž, který na stanici telefonoval, si s rodinou dělal v parku piknik, když spatřil u vody nehybné tělo mladé ženy. Postava na sobě měla punčochy a byla svázaná riflovinou a páskou modré barvy. Erotická pomůcka byla natolik realistická, že zmátla i prvního příchozího policistu.

Robodívka za milion

Jedná se o výrobek dovážený z Japonska a používaný čím dál častěji i v nevěstincích. Podle organizace zabývající se sociálními a etickými otázkami spojenými s robotikou (The Humanity Centered Robotics Initiative) jsou kromě nafukovacích panen čím dál populárnější robotické dívky. Tyto umělé společnice umí naslouchat, vést konverzaci a cítí dotek, na který reagují. Dají se naprogramovat na několik různých povah – od plaché a rezervované přes veselou a dobrodružnou až po zkušenou a drsnou. Největší oblibě se těší právě v Japonsku a Jižní Koreji, kde však není dosud jasné, zda porušují zákon zakazující prostituci. 

Reklama

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: Benita Marcussen

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Analýza DNA téměř 800 pravěkých lidí ukázala, že příchozí na jih Británie mezi lety 1300 až 800 před naším letopočtem tvořili zhruba polovinu genetického původu pozdějších populací.

Zajímavosti

Mimas, nejmenší a nejvnitřnější z osmi hlavních měsíců Saturnu, může být dostatečně teplý, aby ukrýval globální vodní oceán.

Vesmír

Vlevo hlava jedné ze sfing Amenhotepa III., vpravo jedna z objevených soch bohyně války Sachmet.

Věda

Masaryk v Karlových Varech v roce 1931, jízda na koni patřila k jeho zálibám. Na prezidenta si stěžoval policejní ředitel Šlechta, že kluše při jízdě na koni přes koleje.

Historie

Stíhací letouny Sopwithy Camel připravené odstartovat k náletu na Tondern.

Válka

Motýl Greta oto žije ve Střední a Jižní Americe až po jižní oblasti Chile. Migruje však na velké vzdálenosti a byl pozorován až v Mexiku a Texasu.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907