Svérázný Kanaďan se nechal unést balónky naplněnými héliem. Kvůli reklamě

08.07.2015 - Martin Reichman


Reklama

Každého, kdo někdy držel v ruce nafouknutý balónek, to bezpochyby napadlo: Kolik by jich asi muselo být, aby unesly člověka? Díky Kanaďanovi Danielovi Boriaovi to už víme – k létání je třeba 110 balónků naplněných héliem. Danielovi ale nešlo o fyziku v praxi. Mladý podnikatel chtěl tímto svérázným způsobem upozornit na své zboží. Riskantní reklamní kampaň jej ve výsledku nejspíš vyjde pořádně draze. Ihned po přistání (pomocí padáku) si jej totiž vzala do parády policie v Calgary. Za výtržnictví a obecné ohrožení mu nyní hrozí vysoká pokuta.

Reklama

  • Zdroj textu:

    CBC News, Profimedia

  • Zdroj fotografií: CBC News, YouTube

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Pozorovat tajnůstkářské křečky velké během krmení je pro zoologa neobyčejným zážitkem

Příroda

Kdysi se tu normálně žilo a lidé si dávali snídaně v bufetu. Děti, které se zde narodily a vyrostly, se však většinou nedožily ani padesátky.

Zajímavosti
Vesmír

Dvouhohý robot Cassie zvládl uběhnout pětikilometrovou trať za 53 minut a 3 sekundy. Špičkoví lidští sportovci zvládají stejnou vzdálenost za méně než 13 minut.

Věda

Magdaléna Francouzská, známá také jako Magdaléna z Valois, se snoubencem Ladislavem Pohrobkem.

Historie

Terej bílý obývá převážně pobřežní vody severního Atlantiku a Tichého oceánu. Pro nás je jedním z nejlepších míst, kde jej můžeme pozorovat, malý německý ostrov Helgoland v Severním moři.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907