Reklama


Tohle město není pro mladé: Orgie ve městě důchodců

04.12.2015 - redakce 100+1

Stotisícové město The Villages v samém srdci Floridy je jedním z nejrychleji rozvíjejících se míst Ameriky. Bydlet zde ale mohou jen lidé starší 55 let


Reklama

Tohle místo rozhodně není pro mladé – tak nějak by se dalo charakterizovat The Villages, ležící v samém srdci Floridy. Město od roku 1983 postupně vybudoval developer Harold Gary Morse s jediným cílem – vytvořit centrum pro movité penzisty, kteří si ještě chtějí užívat života plnými doušky. Tomu je uzpůsobeno prakticky vše – najdete zde řadu klubů, restaurací a zábavních podniků, v nichž penzisté popíjejí a oddávají se nevázaným sexuálním radovánkám.

Nastěhovat se sem mohou pouze lidé nad padesát pět let, naopak chtějí-li například mladí navštívit své příbuzné, musí mít zvláštní povolení. A je-li jim méně než 19 let, nemohou tady pobývat déle než třicet dnů v roce.

V místě dnes žije přes 93 000 lidí a vše se podřizuje pravidlům, které udává Morseova korporace, která tu vlastní všechno – od řadových domků, přes restaurace a kluby až po nemocnice. Regule se týkají i takových detailů, jako je výška živého plotu v zahrádkách, barva omítky na domu nebo váha domácích mazlíčků.

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost, Stale

  • Zdroj fotografií: Flickr

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Slovo „grál“ pochází ve své nejstarší formě „graal“ ze staré francouzštiny a znamená pohár nebo mísa z hlíny, dřeva či kovu.

Zajímavosti
Věda

Příjezd Jana Lucemburského do Prahy.

Historie

Pohled z Malého na Velký Ostrý přes „čarostřelcovu“ Vlčí propast.

Příroda

Měsíc Titan na snímku sondy Cassini

Vesmír

Spartakus dal podle římského historika Flora dohromady deset tisíc otroků.

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907