Týden se zmrzlinou: Pro ženy, které mají své dny

03.09.2015 - redakce 100+1

Kdo by netoužil po zmrzlině? Dvojnásob to pak údajně platí pro mnohé dámy, které musejí během „svých dnů“ chladit emoční výkyvy a bolest pořádnou porcí něčeho studeného, sladkého a chutného


Reklama

Grafička a ilustrátorka Parker Jonesová proto navrhla tuto spásnou pochutinu v balení a příchutích, jež prý ženám rozumějí. Její nabídka značky PMS (zkratka pro premenstruační syndrom) zahrnuje peprmintovou zmrzlinu s kousky hořké čokolády pojmenovanou „Chci víc!“, čokoládovou s ořechy nazvanou „Nepřibližuj se ke mně“ a jahodovou „Asi umírám“.

Na boku každého balení se pak nachází proužek, který hodnotí situaci podle toho, kolik ledového pokušení jste už snědly. Nechybějí fáze „Přichází peklo“, „Není cesty zpět“ nebo „Prosím, Bože, zachraň mě!“. Zatím se jedná pouze o výtvarné návrhy, nápad je to však jistě skvělý, takže po něm dříve či později možná nějaký výrobce sáhne. 

Reklama

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: Parker Jones

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Ze 144 sekvenovaných vzorků jich 45 – zhruba třetina – obsahovala žraločí DNA. Nejčastěji identifikovanými druhy byli žralok modrý, žralok hedvábný a žralok bělocípý. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Podle bulharských matematiků je chování Sluneční soustavy je velice stabilní. Jsou proto přesvědčeni, že náš planetární systém vydrží nejméně 100 tisíc let. (ilustrace: NASACC BY-SA 4.0)

Vesmír

(foto: Pexels, cottonbro, CC0)

Reklama

Oficiální výsledky sčítání z roku 1921 nebyly přijaty příznivě příslušníky národnostních menšin. Napočítáno jich totiž bylo méně než v roce 1910. (foto: PixabayCC0)

Historie

Sověti nasadili tanky T-54 (na snímku) a T-55 také během okupace Československa v srpnu 1968. (foto: Wikimedia Commons, František DostálCC BY-SA 4.0)

Válka

Při užívání antibiotik je úmrtnost nakažených břišním tyfem zhruba 1-4 procenta, u neléčených pacientů vzrůstá až na 20 procent. (ilustrace: Shutterstock)

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907