V australském hotelu si užijete horkou vanu v blízkosti divokých šelem

03.03.2015 - Martin Reichman


Reklama

Pokud vás už nudí luxusní hotely a toužíte po vzrušení? Jamala Wildlife Lodge v Canbeře vás určitě nadchne. Jediná věc, která zde odděluje hosty od nebezpečných zvířat je totiž několik milimetrů tlusté sklo. Kromě horké lázně s medvědy si lze pronajmout pokoj s výhledem na žraloky, povečeřet v těsné blízkosti lvů a dalších divokých zvířat. Luxusní výhled ale pochopitelně není z nejlevnějších, pokoje v tomto australském hotelu stojí od 330 do 690 amerických dolarů, v přepočtu tedy 8 až 16 tisíc korun.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Profimedia

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Dospělá samice skákavky pruhované (Salticus scenicus) z čeledi skákavkovití (Salticidae). (foto: Wikimedia Commons, Kaldari, CC0 1.0)

Věda

Kanadští kulometčíci během bitvy u Vimy, někteří důstojníci je trestali například jen za bláto na kalhotách. (foto: Wikimedia Commons, Library and Archives Canada, CC0)

Válka

Půlmetrový meteorit CNEOS 2014-01-08 je podle vědců nejstarším známým mezihvězdným návštěvníkem. V roce 2017 astronomové zaznamenali průlet objektu 'Oumuamua a o dva roky později průlet mezihvězdné komety 2I/Borisov

Vesmír

Lýdský král Kroisos ukazuje své pohádkové bohatství, autor Gaspar van den Hoecke (kolem 1630) (ilustrace: Wikimedia Commons, Národní muzeum ve Varšavě, CC0)

Historie

Charles Ponzi (1882–1949) ve dvacátých letech 20. století. (foto: Wikimedia Commons, Mgreason, CC0)

Historie

Šamana si veřejnost bude moci společně s originály venuší nalezených na území Moravy (i té nejslavnější Věstonické) na vlastní oči prohlédnout na výstavě Nejstarší šperky a ozdoby těla v Pavilonu Anthropos od 19. srpna 2022. (foto: Moravské zemské muzeum, Jan Cága, CC BY 4.0)

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907