Velká kondomová loupež na Štědrý den skončila tragicky

29.12.2015 - redakce 100+1


Reklama

Automat na kondomy si za cíl své loupeže vybrala trojice zlodějíčků z německého Schöppingenu. Nápad to ale nebyl z nejlepších. Automat se totiž lapkové pokusili otevřít pomocí výbušniny. Při explozi ale část kovové skříňky přístroje zranila 29letého muže tak nešťastně, že mu prorazila lebku. Komplicové, kteří svého zraněného kolegu přepravili do nemocnice, pak lékařům tvrdili, že si zranění způsobil při pádu ze schodů. Zranění byla natolik vážná, že lékaři již zraněnému muži nedokázali pomoci a ten následkům poranění podlehl. Zbylí dva lapkové se později policistům přiznali, jak se celý příběh odehrál ve skutečnosti.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: theguardian.com

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

„George Low byl dobrý ve všem. Měl hodnotu deseti mužů.“ Těmito slovy vzpomínal na svého kolegu (na snímku) další legendární manažer Apolla Robert Gilruth. (foto: NASA, CC0)

Vesmír

Mrtvolu Angela Solimana nechali údajně na pokyn císaře Františka II. stáhnout z kůže, vycpat a vystavit. (foto: Wikimedia Commons, Gottfried Haid, CC0)

Historie

Tradice spojená s vařením boršče je podle UNSCO natolik ohrožená současným konfliktem na Ukrajině, že si zasluhuje zvláštní ochranu. (foto: Pixabay, ArtemisCC0)

Zajímavosti

Tartarocyoni s mršinou kytovce. (ilustrace: Denny Navarra, CC BY 4.0)

Věda

Explodující USS Lexington a v pozadí USS Yorktown (CV-5) a USS Hammann (DD-412). (foto: Wikimedia Commons, U.S. Navy, CC0)

Válka

V křesťanské společnosti se konzumace masa rozšířila ve 4. století. Značná část raných křesťanů pravděpodobně byla vegetariány.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907