Velká kondomová loupež na Štědrý den skončila tragicky

29.12.2015 - redakce 100+1


Reklama

Automat na kondomy si za cíl své loupeže vybrala trojice zlodějíčků z německého Schöppingenu. Nápad to ale nebyl z nejlepších. Automat se totiž lapkové pokusili otevřít pomocí výbušniny. Při explozi ale část kovové skříňky přístroje zranila 29letého muže tak nešťastně, že mu prorazila lebku. Komplicové, kteří svého zraněného kolegu přepravili do nemocnice, pak lékařům tvrdili, že si zranění způsobil při pádu ze schodů. Zranění byla natolik vážná, že lékaři již zraněnému muži nedokázali pomoci a ten následkům poranění podlehl. Zbylí dva lapkové se později policistům přiznali, jak se celý příběh odehrál ve skutečnosti.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: theguardian.com

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Analýza DNA téměř 800 pravěkých lidí ukázala, že příchozí na jih Británie mezi lety 1300 až 800 před naším letopočtem tvořili zhruba polovinu genetického původu pozdějších populací.

Zajímavosti

Mimas, nejmenší a nejvnitřnější z osmi hlavních měsíců Saturnu, může být dostatečně teplý, aby ukrýval globální vodní oceán.

Vesmír

Vlevo hlava jedné ze sfing Amenhotepa III., vpravo jedna z objevených soch bohyně války Sachmet.

Věda

Masaryk v Karlových Varech v roce 1931, jízda na koni patřila k jeho zálibám. Na prezidenta si stěžoval policejní ředitel Šlechta, že kluše při jízdě na koni přes koleje.

Historie

Stíhací letouny Sopwithy Camel připravené odstartovat k náletu na Tondern.

Válka

Motýl Greta oto žije ve Střední a Jižní Americe až po jižní oblasti Chile. Migruje však na velké vzdálenosti a byl pozorován až v Mexiku a Texasu.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907