Zloději existují, co svět světem stojí

07.10.2014 - PR článek

V historii naší země snad neexistovalo období, kdy bychom mohli nechat dveře odemčené a jít v klidu spát. Většina českých obyvatel samozřejmě zamyká. Chtějí chránit svůj domov, svou rodinu, svůj majetek a v neposlední řadě i své soukromí. Stačí to ale?


Reklama

Bohužel ne. Proto stále více rodin investuje do bezpečnostních dveří a nejrůznějších zabezpečovacích systémů. O tom, že jsou zloději stále vynalézavější, ví i firma NEXT spol. s.r.o., která se právě oblastí zabezpečení zabývá již více než 25 let.

A jak vybrat ty správné bezpečnostní dveře? Nejsilnějším testem jsou dobré zkušenosti zákazníků, kterých má společnost NEXT již více než sto tisíc. Mezi pouhou část jejich benefitů patří kvalitní výroba, profesionalita, prodloužená záruka, moderní design, individuální přístup, bezplatné poradenství, odborná montáž či nonstop servis. Všechny bezpečnostní dveře rovněž splňují nejen evropské normy ale i vysoké požadavky na zvukovou a tepelnou izolaci včetně požární odolnosti. Všechny deklarované parametry dveří NEXT jsou pravidelně testovány a certifikovány akreditovanou zkušebnou a Národním bezpečnostním úřadem.

Bezpečnostní dveře rozlišujeme na základě šesti bezpečnostních tříd. Velmi vysokou odolnost vůči mechanickému napadení zkušeného zloděje i statickému a dynamickému zatížení zajistí dveře 3. a 4. bezpečnostní třídy. Takové bezpečnostní dveře jsou navíc akceptovány pojišťovnami, z nichž vám většina poskytne výrazné slevy a zároveň vyšší limity pojistného plnění.

A protože o neoprávněném proniknutí do domu může rozhodnout nepatrný detail, měli by s výběrem bezpečnostních dveří pomoci vždy jen odborní specialisté, kteří mají navíc i kontrolu nad samotnou výrobou a instalací dveří.

Ačkoliv jsou bezpečnostní dveře zejména funkčním prvkem domácnosti, značná pozornost je věnována i jejich estetickému provedení. Z rozsáhlé nabídky povrchových úprav (masiv, dýha, lamino, H-DEX, frézování, kazety, čalounění atd.), dostupných barev i kování si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zjistěte více o bezpečnostních dveřích NEXT!

Reklama

  • Zdroj textu:

    next.cz

  • Zdroj fotografií: next.cz

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Věda
Vesmír
Historie

Italské tanky M13/40 postupují africkou pouští. Část Nichollsových obětí tvořily tyto stroje

Válka

Dunajskou deltu obývá nějvětší kolonie pelikánů bílých v Evropě.

Zajímavosti
Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907