Reklama


Žena spolykala 9 tisíc dolarů: Nechtěla se o ně dělit s partnerem

09.05.2017 - Zuzana Rychlá

Předměty nalezené v útrobách pacientů nejsou pro lékaře ničím překvapivým, obsah žaludku osmadvacetileté ženy z Kolumbie je ale přece jen zaskočil

Na konci dubna dorazila do univerzitní nemocnice v kolumbijském městě Bucaramanga osmadvacetiletá Sandra Milena Almeida. Pacientka si stěžovala na prudké bolesti břicha a následné vyšetření ukázalo na střevní neprůchodnost. Život ohrožující stav si vyžádal okamžitý zásah chirurgů.

Nejen láska prochází žaludkem

Příčina neprůchodnosti se objevila záhy – v žaludku a střevech ženy lékaři objevili 57 stodolarových bankovek. Vzhledem k povaze nálezu, lékaři kontaktovali místní policii a ženu tak po úspěšné operaci čekalo i nepříjemné vysvětlování. 

Vyšetřovatelům se Sandra svěřila, že spolykala zhruba 9 000 dolarů. Šlo prý o peníze, které si naspořila společně se svým partnerem k cestě za lepším životem v Panamě. Poté, co se s ní manžel rozešel, se Sandra obávala, že by mu musela vyplatit polovinu nastřádaných peněz. Rozhodla se je proto ukrýt v bezpečí svého těla. Další vyšetřování Sandřinu výpověď potvrdilo a lakotná Kolumbijka tak mohla z nemocnice odejít bohatší nejen o 5 700 dolarů ale i o pořádnou jizvu na břiše.

  • Zdroj textu: BBC
  • Zdroj fotografií: NoticiasUnoColombia, YouTube

ReklamaReklama

Aktuální články

Nejznámější symboly tvořící páteř velkých náboženských i okultních nauk jsou spojovány s nejjednoduššími geometrickými tvary.

Zajímavosti

Johana své souložníky intelektuálně převyšovala a dokázala toho využít

Historie

V okolním vesmíru objevujeme další a další obyvatelné planety. Proč se jim neozvat? Vědci poslali zprávu k blízké obyvatelné planetě GJ 273b.

Vesmír

Žralok bílý v oceánu u pobřeží Mexika

Věda

<p>Otevřený kotel Bryce Amphitheater je okolo pěti kilometrů široký a hluboký přibližně dvě stě padesát metrů</p>

Příroda

Pití kávy v nesprávnou dobu, může podle neurovědce Stevena Millera vést ke vzniku tolerance a nižší účinnost kofeinu.

Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907