Mladík z Keni má obří penis: Lékaři pro jeho chorobu nemají jméno

Mladý muž z Keni trpí vzácným onemocněním. Jeho penis je desetkrát větší, než je běžné

05.09.2016 - Martin ReichmanMít velký, nebo alespoň větší penis je tajným snem mnoha mužů. Dvacetiletý Sorence Owiti Opiyo z keňského města Kisumu touží naopak po tom, aby byl jeho penis menší. Mladík trpí vzácnou a podle Keňských lékařů zatím nepojmenovanou chorobou, kvůli které mu narostl penis do skutečně gigantických rozměrů. Kvůli svému stigmatu nedokončil školu a hledá lékaře, kteří by ho jeho prokletí zbavili.

TIP: Průměrná délka mužského penisu? Studie ukazuje, že jen 13,25 centimetru

Vše začalo v době, kdy bylo Sorencemu pouhých 10 let. Žil tehdy po smrti svých rodičů u babičky. Na jeho intimních partiích se objevilo něco, co v počátku připomínalo vřed. Sorence navštívil lékaře, po jehož zákroku obtíže na krátký čas ustoupily. Po nějaké době se ovšem problém vrátil, navíc s mnohem větší intenzitou. Sorenceho penis nezadržitelně rostl, až dosáhl přibližně desetinásobku běžné velikosti. Kromě gigantických rozměrů je jeho penis divoce znetvořený. Lékaři v Keni si s jeho chorobou nevědí rady. Jde pravděpodobně o jediný případ v Keni a možná i v celé Africe.

Rodina si od zveřejnění příběhu slibuje, že se jí ozvou lékaři, kteří by dokázali Sorencemu pomoci, případně, že se podaří nalézt dárce, kteří by zaplatili potřebnou lékařkou péči.

  • Zdroj textu

    Buzz Kenya

  • Zdroj fotografií

    Buzz Kenya


Další články v sekci