Reklama


Nevinná fotografie na sociální síti odhalila manželskou nevěru

01.12.2017 - Zuzana Rychlá

Fotografie zachycující nevinný výhled z okna odhalila manželskou nevěru

Pro Julii Agranovičovou to byl den jako každý jiný. Když si na počítači procházela příspěvky na Instagramu, všimla si fotografie, která se nápadně podobala výhledu z okna její ložnice. Julia tudíž neváhala a prošmejdila účet neznámé ženy podrobněji. Ukázalo se, že výhled z okna není jediné, co mají obě ženy společné. Na dalších snímcích poznala i svého manžela.

Kompromitující snímky se Juliin manžel zprvu pokoušel vysvětlovat v duchu rad doktora Plzáka – snímek podle něj vznikl během večírku, který doma pořádal. Pod tlakem dalších „foto důkazů“ se ale nakonec k nevěře přiznal. Když se později ukázalo, že milenka se zálibou ve fotografování nebyla manželovou jedinou, požádala Julia o rozvod. „Napsalo mi mnoho žen, které jsou na tom podobně. Chci jim tímto dodat odvahu, aby udělaly správný krok,“ popisuje Julia důvody proč se se svým příběhem rozhodla svěřit médiím. 

Rada v podobných situacích je přitom prostá – buďte věrní. Pokud nejste, nefotografujte. Když už musíte fotografovat, nedávejte fotografie na internet. A pokud jste je přesto dali na internet, tak se nedivte.

  • Zdroj textu: Ren-TV
  • Zdroj fotografií: Shutterstock

ReklamaReklama

Aktuální články

Revue

Robotický zaměstnanec Fabio dostal padáka

Věda

Opustit padající letoun nepředstavovalo pro piloty zdaleka jediný problém. Letec na padáku se mohl znovu dostat na mušku nepřítele

Válka

Protivníci se snažili hodit na Borgie všechny hříchy, aby tím očistili zbytek katolické církve

Historie

Zakladatel firmy Josef Manner I. začal v malém krámku a vypracoval se na továrníka s třemi tisíci zaměstnanci.

Zajímavosti

Naši planetu občas míjejí asteroidy

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907