Reklama

Reklama

auto

Opel 10/12 PS
Opel 10/12 PS

V roce 1902 uvedl Opel na automobilový trh své první vozidlo – model Opel 10/12 PS. Jistou dobu se jednalo o nejprodávanější značku automobilů na německém trhu.

Historie automobilky Opel se začala psát v roce 1862, kdy se Adam Opel zakladatel firmy, rozhodl založit podnik zabývající se výrobou šicích strojů a jízdních kol.
Kamera ConnectedCAM Citroën
Kamera ConnectedCAM Citroën

V případě nárazu se automaticky aktivuje záznam a uloží 1,5 minuty záznamu (30 vteřin před a 1 minutu po). Tento systém může řidič využít při nehodě jako důkaz.

Letošní novinka na českých silnicích, mrštný Citroën C3, natáčí sám vaši cestu, ať se touláte po Čechách nebo vyrážíte s rodinou do zahraničí
Morgan
Milovat staré věci a přitom si užívat moderní technologie se zdá jako prolínání dvou neslučitelných tužeb. Opak je však pravdou – oba světy lze elegantně propojit pomocí špičkových technických „hraček“, které se inspirují stylem 20. a 30.
Závodní speciály Tatra, s nimiž Karel Loprais šestkrát zvítězil ve slavné dakarské rallye, mají důstojného nástupce.
Křivolaká evoluce „espézetek“
Bez poznávací značky je vozidlo pouhým modelem ve výkladní skříni autosalonu nebo exponátem v muzeu. Teprve po udělení registrace v podobě plechové tabulky dostává svolení k jízdě po silnicích.
Clip-Air
„Dámy a pánové připravte se na přistání, zbytek cesty dokončíme po kolejích.“ Takhle nějak by mohlo vypadat hlášení v osobní přepravě budoucnosti
BMW 328, 1936
Automobilka BMW je považována za druhou nejcennější značku automobilů na světě - bavorský symbol luxusu a solidnosti slaví 100 let od svého vzniku

Stránky

Reklama

Přihlásit se k odběru RSS - auto