Reklama

Reklama

auto

Křivolaká evoluce „espézetek“
Bez poznávací značky je vozidlo pouhým modelem ve výkladní skříni autosalonu nebo exponátem v muzeu. Teprve po udělení registrace v podobě plechové tabulky dostává svolení k jízdě po silnicích.
Henry Martin Ford
Henry Martin Ford (1863 – 1947)

Ruční vyrobení vozu zabralo dělníkům 12,5 hodin práce; Ford to se svou montážní linkou dokázal srazit na 1 hodinu a 33 minut.

„Postavím auto pro masy. Bude dost velké pro rodinu, ale také dost malé na to, aby s ním mohl jezdit i jeden člověk,” promlouvá k Američanům štíhlý muž s ostře řezaným obličejem. Takřka všichni ho považovali za blázna
Automobilky se nám v poslední době snaží vytřít zrak futuristickými koncepty aut budoucnosti. Už nestačí jen přidat hybridní pohon, který kombinuje elektromotor se spalovacím motorem.
Luxus na míru
Luxus na míru

Můžete si nechat na míru zhotovit třeba vůz, který bude celkově ladit s vaším tryskáčem…

David Beckham, John Lennon, Muhammad Ali, Lady Gaga i královna Alžběta II. mají jedno společné: Vlastní či vlastnili legendární vůz značky Rolls-Royce, jenž představuje synonymum elitního životního stylu.
Leon CUPRA
Nový SEAT Leon CUPRA

Dvoulitrový čtyřválec dokáže na pokyn vaší pravé nohy mobilizovat rovných 300 plnokrevníků.

Stačí jeden pohled a nový SEAT Leon si vás získá svou podmanivou elegancí i sportovním duchem, který pramení z jeho nespoutaného jižanského temperamentu
Opel 10/12 PS
Opel 10/12 PS

V roce 1902 uvedl Opel na automobilový trh své první vozidlo – model Opel 10/12 PS. Jistou dobu se jednalo o nejprodávanější značku automobilů na německém trhu.

Historie automobilky Opel se začala psát v roce 1862, kdy se Adam Opel zakladatel firmy, rozhodl založit podnik zabývající se výrobou šicích strojů a jízdních kol.
Kamera ConnectedCAM Citroën
Kamera ConnectedCAM Citroën

V případě nárazu se automaticky aktivuje záznam a uloží 1,5 minuty záznamu (30 vteřin před a 1 minutu po). Tento systém může řidič využít při nehodě jako důkaz.

Letošní novinka na českých silnicích, mrštný Citroën C3, natáčí sám vaši cestu, ať se touláte po Čechách nebo vyrážíte s rodinou do zahraničí
Morgan
Milovat staré věci a přitom si užívat moderní technologie se zdá jako prolínání dvou neslučitelných tužeb. Opak je však pravdou – oba světy lze elegantně propojit pomocí špičkových technických „hraček“, které se inspirují stylem 20. a 30.
Závodní speciály Tatra, s nimiž Karel Loprais šestkrát zvítězil ve slavné dakarské rallye, mají důstojného nástupce.
Clip-Air
„Dámy a pánové připravte se na přistání, zbytek cesty dokončíme po kolejích.“ Takhle nějak by mohlo vypadat hlášení v osobní přepravě budoucnosti

Stránky

Reklama

Přihlásit se k odběru RSS - auto