Reklama

Reklama

komerční prezentace

Příjemně strávená sobota plná sportu, hudby a zábavných aktivit pro všechny – to je Pražské léto, které proběhne 24. června 2017 ve Žlutých lázních v Praze. Akci pořádá spolek Cesta za snem, kterého jsou červené kontejnery ASEKOL partnerem.
Automobilky se nám v poslední době snaží vytřít zrak futuristickými koncepty aut budoucnosti. Už nestačí jen přidat hybridní pohon, který kombinuje elektromotor se spalovacím motorem.
Nabitý line-up druhého ročníku Metronome Festivalu doplnili poslední interpreti. Vedle Stinga nebo GusGus zahrají v pátek londýnští The Veils. Sobotní program v čele s Kasabian a DJem Solomunem naopak obohatí legendární The Pretty Things.
Moderní technologie pronikají téměř do všech oblastí lidského života. Výjimkou pochopitelně není ani bydlení, a tak myšlenka chytré domácnosti, která částečně „myslí“ a koná za své obyvatele v posledních letech získává stále reálnější obrysy.
Leon CUPRA
Nový SEAT Leon CUPRA

Dvoulitrový čtyřválec dokáže na pokyn vaší pravé nohy mobilizovat rovných 300 plnokrevníků.

Stačí jeden pohled a nový SEAT Leon si vás získá svou podmanivou elegancí i sportovním duchem, který pramení z jeho nespoutaného jižanského temperamentu
Gregg Loomis
Gregg Loomis

Gregg Loomis žije v rodné Atlantě s manželkou Suzanne, která je rovněž právničkou, a zlatým retrívrem Harrym. Mezi stáními u soudu pracuje na dalších knihách.

Netrvalo dlouho a po bestselleru Případ Pegasus vychází v nakladatelství Mystery Press nový mysteriózní thriller Gregga Loomise.
Někdy se to tak stane. Někdy se prostě octnete tam, kde jste vždycky chtěli být, jen jste o tom dosud nevěděli. Jsou taky místa, kde je k ráji blíž než odjinud, a takové místo jsem letos navštívila
Jedna známá úvěrová společnost nedávno uveřejnila statistiky, ze kterých vyplývají zajímavé údaje. Úvěrování je pro mnoho z nás neodmyslitelnou součástí životů. Vždyť nějakou tu korunu už dluží víc než 3 miliony obyvatel České republiky
Statistika nuda je, má však cenné údaje – to už věděli naši předci a víme to i my. Jak jinak bychom zjistili, že nejvíce jsou občané České republiky lační po půjčkách hned zkraje týdne? Naopak v pátek a o víkendu zájem o půjčky rapidně klesá.
Určitě jste sem alespoň jednou zabloudili. Pochutnali si na dobré kávě, koupili čerstvě namletá kávová zrnka pro pozdější vychutnání nebo si dokonce odnesli něco ze stávající či nové kolekce. O čem je řeč?

Stránky

Reklama

Přihlásit se k odběru RSS - komerční prezentace