Reklama

Reklama

komerční prezentace

Zavítejte do lázeňského resortu Lázně Mšené a pečujte o své tělo stejně jako v minulosti hraběnky slavných jmen. Vyzkoušejte jeden z relaxačních rituálů, který odplavuje napětí a stres.
Z Ostravy do Plzně vás doveze jen Tesla Model S

Trasu z Ostravy do Plzně zvládne z pětice v tuzemsku aktuálně nejprodávanějších elektromobilů bez dobíjení pouze model Tesla Model S.

Doveze vás elektromobil na jedno nabití z Prahy do Brna? Některé nejnovější modely tichých bezemisních vozidel to zvládnou levou zadní, s jinými budete muset najít nabíjecí stanici.
Sting si vystačí s výběrem oblíbených čajů, prioritou je pro něj koncert. Na Metronomu zahraje hodinu a půl. Do Prahy míří stovky hudebníků a tisíce diváků, aby si užili největší hudební víkend v metropoli.
Když přijde rodině v Berlíně, Barceloně nebo v Portu účet za elektřinu, náladu jim to určitě nezlepší.
Festival evropského střihu, kde kromě kvalitní hudby návštěvníci dostanou špičkový zvuk, amfiteátr s atmosférou, zastřešené scény, kvalitní jídlo bez front, fungující velkokapacitní Wi-Fi či dostatek míst k sezení.
Rostou vám podezřele účty za elektrickou energii a vy doma vedete spory, jestli za to může stará dosluhující lednice, děti, které zapomínají zhasínat světla anebo neustále puštěná plazmová televize?
Veletrh vědy je již za dveřmi! Třetí ročník této největší populárně naučné akce v ČR se letos uskuteční od 8. do 10. června na pražském výstavišti PVA EXPO v Letňanech a odhalí to nejzajímavější, co může v současné době česká věda nabídnout.
Třídění drobného elektrozařízení je stále na vzestupu. Dle údajů společnosti ASEKOL na počátku loňského roku aktivně třídilo elektrozařízení 60 % obyvatel České republiky, přičemž v prosinci 2016 už toto číslo stouplo na 81 %.
Příjemně strávená sobota plná sportu, hudby a zábavných aktivit pro všechny – to je Pražské léto, které proběhne 24. června 2017 ve Žlutých lázních v Praze. Akci pořádá spolek Cesta za snem, kterého jsou červené kontejnery ASEKOL partnerem.
Automobilky se nám v poslední době snaží vytřít zrak futuristickými koncepty aut budoucnosti. Už nestačí jen přidat hybridní pohon, který kombinuje elektromotor se spalovacím motorem.

Stránky

Reklama

Přihlásit se k odběru RSS - komerční prezentace