Reklama

Reklama

komerční prezentace

Na výpravě do neznáma se nemusíte spokojit s instantní polévkou ukuchtěnou na přenosném plynovém vařiči. Pořádnou letní grilovačku, přípravu francouzských brambor nebo dokonce i pečení voňavých muffinů hravě zvládnete s pomocí slunečních paprsků.
Ospalá asijská země, kde život plyne tak neskutečně pomalu. Rybářské vesničky na březích Mekongu, prastaré buddhistické chrámy, honosné koloniální dědictví a také pohádková krajina krasových pohoří.
Chcete vytrhnout své zaměstnance, kolegy, klienty či obchodní partnery z každodenního stereotypu a pravidel běžného života? Přiveďte je do víru hurikánu!
Už v minulých letech vykazovala analýza energetického trhu překvapivě negativní výsledky. Letošní výsledek ale bohužel předčil očekávání všech zapojených odborníků. Průměrná výše přeplatku se vyšplhala zase výše.
Když se jinde objeví výhodnější nabídka, odběratelé na českém energetickém trhu neváhají změnit barvy týmu, který se stará o to, aby měli čím svítit, ohřívat vodu nebo i topit.
Připadá vám, že solární panely na střechách domů hyzdí krajinu? Miniaturních solárních článků v žaluziích si ani nevšimnete.
Zavítejte do lázeňského resortu Lázně Mšené a pečujte o své tělo stejně jako v minulosti hraběnky slavných jmen. Vyzkoušejte jeden z relaxačních rituálů, který odplavuje napětí a stres.
Z Ostravy do Plzně vás doveze jen Tesla Model S

Trasu z Ostravy do Plzně zvládne z pětice v tuzemsku aktuálně nejprodávanějších elektromobilů bez dobíjení pouze model Tesla Model S.

Doveze vás elektromobil na jedno nabití z Prahy do Brna? Některé nejnovější modely tichých bezemisních vozidel to zvládnou levou zadní, s jinými budete muset najít nabíjecí stanici.
Sting si vystačí s výběrem oblíbených čajů, prioritou je pro něj koncert. Na Metronomu zahraje hodinu a půl. Do Prahy míří stovky hudebníků a tisíce diváků, aby si užili největší hudební víkend v metropoli.
Když přijde rodině v Berlíně, Barceloně nebo v Portu účet za elektřinu, náladu jim to určitě nezlepší.

Stránky

Reklama

Přihlásit se k odběru RSS - komerční prezentace