Reklama


Německého advokáta pronásleduje pizzový stalker

21.02.2018 - Zuzana Rychlá

<p>Na adresu Guida Grolleho bylo za uplynulé dva týdny odesláno kolem stovky pizz od různých podniků, které dělají rozvážky.</p>

Na adresu Guida Grolleho bylo za uplynulé dva týdny odesláno kolem stovky pizz od různých podniků, které dělají rozvážky.

Reklama

Neobvyklý případ řeší policisté v německém Dortmundu. Poslední dva a půl týdne musí advokát Guido Grolle odmítat jednoho poslíčka s pizzou za druhým. Nemá tušení, kdo mu sýrové pizzy do kanceláře objednává, na jeho adresu ale bylo objednáno okolo stovky pizz

Grolleho e-mailová schránka se plní potvrzeními o přijatých objednávkách. Jeden den mu během pouhých dvaceti minut někdo objednal 15 pizz. „Je to opravdu otravné, nemůžete pořádně pracovat,“ svěřil se se svým trápením novinářům Grolle.

TIP: Američan protestuje před policejní stanicí: Vraťte mi mou trávu!

Sám nemá tušení, kdo by za objednávkami mohl stát. Nevylučuje však, že by někdo k vytvoření objednávek mohl používat robota, může se jednat i o chybu v doručovacích systémech. „Nikdo přece neobjednává tak rychle,“ posteskl si otráveně německý advokát.

Celý případ již vyšetřuje dortmundská policie jako stalking. Pokud se potvrdí, že za případem stojí člověk, a nikoliv technická chyba, hrozí zlomyslnému objednavači odnětí svobody až na tři roky.

  • Zdroj textu: Ruhr Nachrichten
  • Zdroj fotografií: FreePNGimg.com, Ruhr Nachrichten

Reklama

Další články

Reklama

Reklama

Aktuální články

Vlivem klimatických změn se letos Florida ocitla pod sněhem – poprvé po třiceti letech.

Zajímavosti

Dlouho se počítalo s tím, že raketoplán bude mít podobu dvou spojených letadel

Vesmír

Psala Fersenovi během svého zajetí v pařížském Templu pomocí šifrovací tabulky, kterou jí dal

Historie

F-4E Phantom II dosud představuje v íránském letectvu významný typ.

Válka

V mléce ptakopysků vědci identifikovali unikátní protein, který má velmi zvláštní strukturu. Připomíná lokny slavné americké herečky.

Věda
Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907