Reklama


V soutěži o nejlepší masové kuličky zabodoval veganský pokrm

03.12.2017 - Vilém Koubek

Soutěž o nejlepší masové kuličky se zvrhla v urážení kuchařky, která se klání zúčastnila s veganským pokrmem. Od některých si dokonce vyslechla výhrůžky smrtí…

Na masové kuličky potřebujete pouze maso, koření a pár další ingrediencí, přičemž ze vzniklé hmoty se pak jednoduše vytvarují koule. Účastníci soutěže o nejlepší zmíněný pokrm, jež se koná ve Filadelfii, také o receptuře nepochybovali – až do letošního ročníku, kdy Jennifer Zavala pracovala místo masa s cizrnou a italským pečivem panelle.

TIP: Masožroutům vstup zakázán: V Rusku vzniká první ryze vegetariánské sídliště

Zatímco některým rozhodčím její výtvor velmi chutnal, od jiných sklidila kritiku za absenci masa. Posměšků a jedovatých poznámek se dočkala i ze strany protivníků. Jakmile se pak rozšířilo, že Zavala údajně vyhrála, změnily se úšklebky v ostré nadávky, a žena prý dostala i několik výhrůžek smrtí. V soutěži nakonec nezvítězila a podle vlastních slov při ní zažila „nejdivnější dva dny svého života“.

  • Zdroj textu: Philadelphia magazine. 100+1 zahraniční zajímavost
  • Zdroj fotografií: Profimedia

ReklamaReklama

Aktuální články

Některé kočky preferují pravou, některé levou

Věda

Zimní idyla na okraji Zemské brány

Příroda

Vlevo normální mozek, vpravo mozek s pokročilou boxerskou demencí.

Věda

Nejbližší přiblížení k Uranu nastalo 24. ledna 1986, kdy se sonda nacházela 81 500 km nad horní vrstvou Uranovy atmosféry. Během průletu kolem planety sonda objevila 10 dříve neznámých měsíců. Během průletu sonda odeslala k Zemi okolo 8 000 fotografií.

Vesmír
Revue

Robotický zaměstnanec Fabio dostal padáka

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907