Elektrokola neznají limity. Jsou dostupná pro každého!

Elektrokola zažívají boom po celém světě. Lidé všech věkových kategorií, vyznání, barvy pleti či pohlaví objevují krásu a především zábavu, kterou nabízí a noří se hlouběji do světa elektrocyklistiky, která, jak ukazují různé studie a výzkumy z celého světa, je rozhodně budoucností. Je možné, že nahradí automobily ve městech a horské elektrokolo zase vyřadí klasická kola do šrotu v těch nejtěžších terénních podmínkách. V každém případě je už teď jasné, že neznají skoro žádný limit a dovolit si je může každý.

04.08.2022 - Komerční prezentaceModerní technologie udělala z elektrokola nutnost pro každého

Říká se, že bicykl je nejlepší vynález lidstva. A samozřejmě že bez svého přirozeného vývoje, jak se odehrál, tedy od prvních kol v podobě drezín vyrobených Karlem Draisem na počátku devatenáctého století až po dnešní, by nikdy nevznikla nedostižná elektrokola. Ta díky svému elektrickému pohonu, baterii a vlastní řídící jednotce neznají takřka žádný limit a dovolí vám zdolat jakýkoli terén. A přesně to je důvod, proč se k výběru elektrokola přiklání stále více lidí.

Na elektrokole častěji, déle a dále

Jestli je jedna věc, na které se všichni nadšení jezdci na elektrokolech shodnou, pak je to právě to, jak nesmírně zábavná jízda na nich je. Představte si, že vám zůstanou všechny benefity jízdy na kole, jako je například pohyb na čerstvém vzduchu, příval hormonu štěstí endorfinu, aktivnější životní styl, možnost kochání se přírodou a krajinou a další, ale zmizí obavy z nedostatečné fyzické kondice, prudkých kopců nebo zvolené trasy. Pak je přece jasné, že je jízda na elektrokole mnohem zábavnější. Dodá vám sebevědomí, zlepší kondici podle vašeho vlastního tempa, vyrovná případně rozdíly mezi vámi, vaším partnerem nebo zdatnějším kamarádem a dovolí vám jet kudykoli si vy nebo kdokoli jiný zvolí. Díky tomu budete chtít jezdit častěji, déle a dál, než byste si kdy pomysleli na klasickém bicyklu. 

Také v terénu elektrokola bodují

Dobrá, pravděpodobně nejtěžší skupina lidí na přesvědčení o výhodách elektrokol jsou zarytí bikeři, kteří jsou zvyklí na těžký terén, traily nebo bikeparky a skoky, tzv. dirty. Nicméně i tady se vývoj elektrokol posunul nesmírně dopředu a pokud vás láká elektrokolo a rádi byste se vrhli také na drsnější podmínky a zažili trochu adrenalinu, pokud zvolíte kvalitní horské elektrokolo oproti klasickému horskému kolu, nebudete litovat ani minutu. Celoodpružená horská elektrokola nabízí nesrovnatelné pohodlí, sílu motoru a ovladatelnost, o kterých si ostatní mohou nechat jen zdát. Vzhledem k tomu, že se v podstatě nedá najít limit, který by horská elektrokola nepřekonala, budete schopni věnovat svému novému koníčku mnohem více času a úsilí, pokrok zaznamenáte mnohem rychleji, protože si nebudete muset nutně vybírat pouze začátečnické trailery nebo trasy a jízda vás bude tak moc bavit, že bude těžké najít aktivitu, která bude dávat ve vašem volném čase větší smysl. Společnosti jako je Haibike, Crussis nebo Apache bedlivě naslouchají svým zákazníkům a každý rok posouvají laťku výš než předešlou sezónu a díky tomu potkáte elektrokola všude, stále více také v těžkém terénu. Proto neváhejte a stavte se na prodejně, kde si budete elektrokolo moci vyzkoušet a poznat tak na vlastní kůži, o čem všichni ostatní tak básní.

  • Zdroj textu

    Komerční prezentace

  • Zdroj fotografií

    komerční prezentace


Další články v sekci