Finská sexmise: Na ostrůvek SuperOna mají muži zákaz vstupu

13.02.2018 - Martin Reichman

Ač by se to mohlo zdát, není projekt rekreačního střediska určeného výhradně ženám, dílem militantních feministek. Cílem má být svobodný prostor pro ženskou relaxaci bez zábran


Reklama

Nápad vybudovat rekreační středisko určené výhradně ženám klíčil v hlavě americké podnikatelky Kristiny Rothové již delší domu. „Někdy je obtížné relaxovat, když jsou kolem vás muži. Ženy mají tendenci se v jejich přítomnosti podvědomě hlídat. Chci jim nabídnout místo, kde mohou relaxovat bez zábran,“ říká o svém zbrusu novém projektu Kristina.

TIP: V srdci Karibiku vzniklo první letovisko určené výhradně XXL turistům

Rekreační středisko SuperOna vzniká na ostrůvku nedaleko Finska, který si pro tento účel podnikatelka pořídila. „Když jsem ho poprvé uviděla, okamžitě jsem se do něj zamilovala,“ popisuje své bezprostřední pocity Kristýna.

Pro dámy budou ve středisku SuperOna připravené kurzy zážitkové kuchyně, kurzy jógy nebo třeba meditační cvičení. Ceny ani další podrobnosti zatím zveřejněné nebyly, první návštěvnice má ostrůvek SuperOna přivítat letos v červenci a otevřeno má být po celý rok.

  • Zdroj textu:

    SuperShe, The New York Post

  • Zdroj fotografií: SuperShe

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Stále více cibetek je kvůli „cibetkové kávě“ drženo v zajetí. Přesto je velmi pravděpodobné, že většina kávy prodávané s touto nálepkou, cibetku nikdy „neviděla“.

Příroda

Protein PIN1 dokáže v řadě případů zlepšit stav varlat i spermií, které se v nich vyvíjejí. Do varlat ho spolehlivě dostane nová nanotechnologie.

Věda

Typický start nosné rakety Falcon v režii SpaceX

Vesmír

Dům z odpadu

Předmět recyklace: použitý stavební materiál 
Kde: Brazílie

Uruguayský umělec Jaime si uvědomil, že přibližně 40 % veškerého odpadu, který putuje na skládky, pochází z někdejších staveb – a velkou část lze opět využít. Na svém pozemku v Brazílii proto podobný materiál „zrecykloval“ do podoby nového domu.

Revue

Obchodní gildy se k pojištění dopracovaly z nutnosti snižovat rizika plynoucí ze zámořského obchodu.

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907