Reklama


Finská sexmise: Na ostrůvek SuperOna mají muži zákaz vstupu

13.02.2018 - Martin Reichman

Ač by se to mohlo zdát, není projekt rekreačního střediska určeného výhradně ženám, dílem militantních feministek. Cílem má být svobodný prostor pro ženskou relaxaci bez zábran


Reklama

Nápad vybudovat rekreační středisko určené výhradně ženám klíčil v hlavě americké podnikatelky Kristiny Rothové již delší domu. „Někdy je obtížné relaxovat, když jsou kolem vás muži. Ženy mají tendenci se v jejich přítomnosti podvědomě hlídat. Chci jim nabídnout místo, kde mohou relaxovat bez zábran,“ říká o svém zbrusu novém projektu Kristina.

TIP: V srdci Karibiku vzniklo první letovisko určené výhradně XXL turistům

Rekreační středisko SuperOna vzniká na ostrůvku nedaleko Finska, který si pro tento účel podnikatelka pořídila. „Když jsem ho poprvé uviděla, okamžitě jsem se do něj zamilovala,“ popisuje své bezprostřední pocity Kristýna.

Pro dámy budou ve středisku SuperOna připravené kurzy zážitkové kuchyně, kurzy jógy nebo třeba meditační cvičení. Ceny ani další podrobnosti zatím zveřejněné nebyly, první návštěvnice má ostrůvek SuperOna přivítat letos v červenci a otevřeno má být po celý rok.

  • Zdroj textu:

    SuperShe, The New York Post

  • Zdroj fotografií: SuperShe

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Rostovský kreml nechal zbudovat biskup pravoslavné církve jako předobraz nebeského Jeruzaléma.

Cestování

Vzdušný teleskop

Liebherr 11200-9.1
zdvih: 188 m | nosnost: 1 200 t

Devítinápravový Liebherr 11200-9.1 si díky svému osmidílnému výsuvnému rameni vysloužil pozici nejvýkonnějšího teleskopického jeřábu na světě. Složený měří na výšku 16 m, ovšem po vysunutí všech dílů zmíněné číslo vzroste na obdivuhodných 100 m. Speciální špička pak stroji umožňuje zvedat náklad až do závratných 188 m. Vynikající parametry tohoto obra předurčují hlavně ke stavbě větrných elektráren. 

Zajímavosti

Manželé, kteří odstartovali vznik habsburského soustátí.

Historie

Příslušníci 9. pěšího pluku americké armády jedou na tanku M26 vstříc nepříteli, 3. září 1950

Válka

Raketa Falcon 9 se satelity GRACE-FO a Iridium Next před startem

Vesmír
Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907