Grisport – nejpohodlnější treková obuv

Hledáte pohodlnou a odolnou turistickou, městskou nebo třeba pracovní obuv? Objevujte svět v botech Grisport, vyrobených v podhůří italských Dolomit.

02.10.2023 - Komerční prezentaceJsme Grisport a přinášíme vám ty nejlepší boty vyrobené v podhůří italských Dolomit. V naší nabídce naleznete především obuv turistickou, ale také městskou a pracovní obuv. Nejdůležitějšími vlastnostmi bot Grisport je pohodlí a odolnost. Při výrobě využíváme nejkvalitnější materiály, aby byly boty odolné vůči povětrnostním vlivům, proti oděru a dokázaly vydržet dlouhodobé používání. Další nesmírnou výhodou je jejich komfort. Grisport boty jsou navrženy tak, aby se dobře přizpůsobily noze a poskytovaly správnou podporu a stabilitu v různých terénech.

Do většiny turistických bot umísťujeme membránu, která zajišťuje, aby byly boty voděodolné a zároveň umožňuje prodyšnost. Další součástí naší obuvi je světoznámá Vibram podešev, která zajišťuje skvělou přilnavost na různých površích a poskytuje vysokou odolnost proti oděru. Specializujeme se především na obuv z lícové hovězinové usně, a když už se využije při výrobě textil, tak ten nejkvalitnější, jako např. textilie Cordura.

Klíčovou technologií naší firmy je tzv. „injected technology“ – neboli metoda přímého nástřiku kompozitu (PU) podešve na svršek obuvi.  Díky tomuto výrobnímu způsobu jsou outdoorové boty Grisport nesmírně pohodlné a lehké. Jelikož je tato technologie velmi efektivní,  jsou naše výsledné produkty cenově  dostupné.

Vyznačujeme se také svou ekologickou zodpovědností. Při výrobě používáme především přírodní materiály a minimalizuje používání syntetických materiálů. Obuv Grisport je vyráběna pomocí energeticky úsporných metod a postupně snižujeme svůj vliv na životní prostředí.

Všechny naše produkty nesou označení  „Made in Europe“ a jsou do celého světa distribuovány z továrny na ploše 40 000 čtverečních metrů, kde pracuje více jak 2 000 zaměstnanců. 70% spotřeby energie továrny pochází z vlastní solární fotovoltaické elektrárny. Sídlo firmy a hlavní výroba se nachází v severní Itálii v městečku Castelcucco.

Objevujte s námi svět, v Grisportech nešlápnete vedle!
 


Další články v sekci