Nevídáno, neslýcháno. Český prodejce elektrokol přišel s revolučním krokem

Čas od času se poštěstí, že člověk bývá svědkem unikátní situace, která ani jinde, ani jindy nemá obdoby. V segmentu elektrokol teď právě taková situace nastává. Pražská prodejna GIVE.cz se totiž odhodlala k pozoruhodnému kroku – tisícovce zákazníků, kteří si v této prodejně pořídí od začátku dubna tohoto roku nové elektrokolo, poskytne na stroj doživotní servis zdarma. Zákazníkovi se tak každoročně dostane řádné péče, a to bez nákladů na servisní práci.

05.04.2023 - Komerční prezentaceMyšlenka GIVE.cz je přitom prostá. Program doživotního servisu zdarma ušetří na jedné straně zákazníkovi částku kolem dvou tisíc korun ročně za nutnou péči a na druhé straně prodejci ušetří práci a čas, které by bylo nutné investovat do zanedbávaného stroje v daleko větším množství než u řádně servisovaného elektrokola. Ve výsledku se tak nejedná o výhodu pouze pro spotřebitele, ale jde o absolutní win-win situaci, tedy o unikátní moment, kdy vítězem jsou všechny zúčastněné strany.

„Náš servis samozřejmě časově výrazně více zatíží elektrokolo se zanedbávaným servisem než pravidelně servisované elektrokolo. U elektrokola, které nevidělo servis několik let, je často potřeba vyměnit celou řadu komponentů, což je pro zákazníka ve většině případů dost nepříjemná zpráva.“ poznamenává k revolučnímu kroku výkonný ředitel společnosti GIVE.cz, Miroslav Menšík.

Zdarma, přitom k nezaplacení

Vysočanská prodejna se přitom nijak netají tím, že hlavním účelem této akce je motivovat zákazníky k pravidelnému servisování elektrokola. Podstatná část jejich majitelů tyto servisy buď zanedbává a nepodstupuje je pravidelně, nebo je zcela vynechává. Takové chování má přitom podstatný dopad na správné fungování daného stroje.  V krajním případě může zanedbávání těchto servisů elektrokolo i závažně poškodit, přičemž náklady na následnou opravu bývají citelné. Přitom se tomu všemu dá tak snadno předejít…

Co máme rádi, to si zaslouží péči

Skutečnost, že péči o elektrokola neradno zanedbávat, pochopitelně potvrzují i samotní výrobci. Každoroční servis je tedy jasná volba. Co však takový každoroční servis obsahuje? 

„V rámci doživotního servisu zdarma provedeme tzv. každoroční servis, který obsahuje řadu úkonů, od samotné kontroly celého elektrokola, tedy včetně baterie a pohonu, po promazání ložisek, vycentrování kol a řady dalších úkonů. Elektrokolo tak prakticky připravíme zákazníkovi na další sezónu, a to zcela zdarma, zákazník tak platí pouze spotřebovaný servisní materiál.“ odpovídá výkonný ředitel společnosti GIVE.cz.

Prodejce elektrokol GIVE.cz tak přichází s programem, který lze v daném segmentu považovat za zcela revoluční. Nutno ovšem poznamenat, že taková nabídka je pochopitelně velmi nákladná a není proto divu, že je v tuto chvíli časově i kusově omezená. Pro aktuální zájemce o elektrokolo se však jedná o nabídku z říše snů.

 

  • Zdroj textu

    Komerční prezentace GIVE.cz

  • Zdroj fotografií

    Komerční prezentace GIVE.cz


Další články v sekci