Nové módní trendy: Hitem letošních Vánoc budou šperky pro vousáče

03.10.2016 - Zuzana Rychlá

Módní trendy se pochopitelně nevyhýbají ani mužům. Pánům, kteří si potrpí na pěstěný vous, je určena právě vrcholící crowdfundingová kampaň značky Krato


Reklama

Nejde ale o vosky či jiné pomůcky pro úpravu vousů - předmětem kampaně jsou originální šperky. Za 30 až 150 euro lze získat doplněk, který podle designérů dodá vousům patřičný styl a jejich majitelům osobitost. Šperky tvůrci slibují dodat nejpozději k Vánocům, proto neváhejte – z původně požadovaných 7 tisíc euro se již podařilo shromáždit přes 6 tisíc eur.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Bored Panda, Kickstarter

  • Zdroj fotografií: KratoDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Raketoplán Challenger během startu 28. ledna 1986. Jen o pár sekund později došlo k fatálnímu selhání, které vedlo ke zkáze a rozpadu celého stroje. (foto: Wikimedia Commons, NASA, CC0)

Vesmír

Naši předkové kočky využívali skutečně všestranně. (foto: PexelsCC0)

Historie

Polar Bear 81 

autor: Bob Chiu | čestná zmínka v kategorii: Cesty a dobrodružství

Každý rok mezi říjnem a listopadem se lední medvědi vydávají k zamrzlému Hudsonovu zálivu v Kanadě za potravou. Ve stejné době tam proto turistické agentury vozí zájemce v otevřených nákladních vozech, aby se mohli k šelmám přiblížit doslova na dosah. (foto: SIPA, Bob Chiu)

Revue

Sovětská obrana byla velmi propracovaná a zahrnovala i mnoho linií zákopů a protitankové opěrné punkty. Zde vidíme sovětské vojáky s kulometem Maxim. (foto: Wikimedia CommonsCC0)

Válka

Světlé šmouhy (v pravé části) jsou dobře patrné na snímku pořízeném satelitem Landsat 8 ze 4. dubna 2015. (foto: NASA Earth Observatory, CC0)

Věda

Fosilie ptakoještěra Balaenognathus maeuseri byla nalezena v německém lomu a byla popsána paleontology z Anglie, Německa a Mexika. (ilustrace: University of Portsmouth, Megan JacobsCC BY-SA 4.0)

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907