Nové módní trendy: Hitem letošních Vánoc budou šperky pro vousáče

03.10.2016 - Zuzana Rychlá

Módní trendy se pochopitelně nevyhýbají ani mužům. Pánům, kteří si potrpí na pěstěný vous, je určena právě vrcholící crowdfundingová kampaň značky Krato


Reklama

Nejde ale o vosky či jiné pomůcky pro úpravu vousů - předmětem kampaně jsou originální šperky. Za 30 až 150 euro lze získat doplněk, který podle designérů dodá vousům patřičný styl a jejich majitelům osobitost. Šperky tvůrci slibují dodat nejpozději k Vánocům, proto neváhejte – z původně požadovaných 7 tisíc euro se již podařilo shromáždit přes 6 tisíc eur.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Bored Panda, Kickstarter

  • Zdroj fotografií: Krato

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Apollo 1: Požár v kabině

kdy: 27. ledna 1967 |  počet obětí: 3 

Mezi zmíněných osmnáct ztracených životů nepočítáme oběti havárie Apolla 1, zničeného během pozemních příprav. Jednalo se o nácvik předstartovních operací, včetně prověrky nouzového opuštění kabiny: 27. ledna 1967 se posádka chystala v lodi usazené na vrcholu Saturnu IB, vztyčeného na rampě. V důsledku závady na kabeláži však ve velitelské kabině vypukl požár a v atmosféře z čistého kyslíku se rychle šířil. Uvnitř uhořeli tři astronauti – Virgil Grissom, Edward White a Roger Chaffee. Pro další lety byly veškeré hořlavé materiály nahrazeny a změnil se systém otevírání vstupního průlezu. (foto: Wikimedia Commons, Kipp Teague 1 + 2, CC0)

Vesmír

Podle majitele Martina pokrývají stěny a strop hospůdky McGuire's Irish Pub bankovky v hodnotě okolo dvou milionů dolarů.

Revue

Sovětská pěchota v útoku. Operace Bagration přinesla Rudé armádě obrovské územní zisky.

Válka

Farmáři i tovaryši žádali vyšší mzdy. Vrchnost však reagovala represí a omezením platů.

Historie
Zajímavosti

Na tento jediný neuron se ve skutečnosti napojuje asi 4 tisíce nervových vláken

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907