Oslavte Den dětí s Olympia Brno

23.05.2022 - Komerční prezentace

Je úplně jedno, jestli máte doma tříletého caparta nebo dvanáctiletého puberťáka. Blíží se Den dětí, na který se každoročně těší malí i velcí. Oslavte ho společně s nákupním a zábavním centrem Olympia Brno, které letos pro děti každého věku připravilo pestrý sváteční program. Den plný zábavy, soutěží, her a výher proběhne v sobotu 28. května 2022 od 11 hodin. Na co všechno se můžou těšit děti i dospělí?


Reklama

Den plný soutěží a výher

Olympia Brno se na jeden den promění v zónu plnou bezstarostných her, dětského smíchu a rozzářených očí. V jejích vnitřních i venkovních prostorách děti najdou soutěžní stanoviště, kde na ně budou čekat zajímavé barevné výzvy rozdělené podle jejich věku. Proto je třeba se po příchodu zaregistrovat na jednom ze dvou registračních míst, která návštěvníci najdou u hlavního vchodu do centra a u vchodu u fontány. Zde každé dítě dostane náramek a hrací kartu podle barvy jeho věkové kategorie. A také mapku centra a jeho okolí pro lepší orientaci a snazší úspěch při plnění soutěžních disciplín.

Zábavné a kreativní úkoly budou děti plnit celkem na 12 stanovištích, čeká je například modelování balonků, bublinová dílna, tanec s obručí, tvorba kolíčků a placek nebo slalomový běh. Na jednom stanovišti si děti budou moci vytvořit pohádkovou masku nebo prokázat své řidičské schopnosti. Nejstarší děti si vyzkouší odpal baseballovou pálkou na cíl, zahrají si na Viléma Tella a pokusí se šípem sestřelit zlaté jablko, zazávodí si s RC autíčky nebo si zahrají lidské Člověče, nezlob se!. Za každou splněnou soutěžní aktivitu dostane soutěžící razítko do své hrací karty. Děti, kterým se podaří uspět ve všech 12 soutěžních disciplínách, obdrží na výdejním místě u vstupu u fontány dárkový batůžek.

Divadlo, soutěže, kouzla a čáry

Venkovní pódium nabídne zábavu i odpočinek. Pod taktovkou moderátora Radka Bortlíka se na něm vystřídá několik zábavných vystoupení prošpikovaných mnoha soutěžemi o atraktivní věcné ceny. Hned v první hodině se můžete nechat unést do světa iluzí, čar a kouzel. Kouzelník a iluzionista Luboš Matula, semifinalista soutěže Česko Slovensko má talent, vám předvede svoji moderní kouzelnickou show plnou nevěřitelných zážitků, ze kterých se vám bude tajit dech a tuhnout krev v žilách. Po něm bude venkovní pódium patřit žonglérovi Yufimu a jeho barevné balonkové show. 

Druhá hodina nabídne divadelní představení Divadla Facka a vystoupení brněnské stepařské a taneční školy T-Group Dance. Završí ji kejklíř Yufi se svým žonglováním kužely a míčky. V další hodině se děti i dospělí mohou opět těšit na kouzelníka Luboše Matulu a jeho neuvěřitelné triky a iluze a zhlédnout mohou druhé taneční vystoupení T-Group Dance. Odpoledne ještě pódium ovládne maskotí show Živé postavičky, druhé představení Divadla Facka, ale i žonglér Yufi a tanečníci.

Aktivity pro malé i velké 

Kromě soutěžních stanovišť a bohatého kulturního programu na venkovním pódiu se můžete těšit na další hravé kratochvíle, které budou rozmístěny uvnitř centra i venku. Tyto doprovodné atrakce a aktivity jsou pro všechny děti s registračním náramkem na ruce zdarma. Uvnitř centra si můžete vyzkoušet curling, chybět nebude oblíbené malování na obličej nebo fotokoutek s tiskem vlastní fotografie. Větší děti ocení trenažér formule a možnost užít si virtuální realitu nebo TV stream s live vysíláním.

Venku rodiče najdou herní zónu pro nejmenší děti, dále nafukovací skákací hrad, labyrint, a dokonce i nafukovací auto Škoda. Dětem se bude líbit i řetízkový kolotoč. Starší děti si můžou vyzkoušet Bungee Football nebo se projet na koloběžkách, elektroběžkách nebo segwayích. Pro dospělé budou připraveny testovací jízdy automobily Škoda. 

Program a provoz všech vnitřních a venkovních atrakcí a soutěžních stanovišť končí v 18 hodin, proto přijďte včas, abyste si sobotu plnou zábavy s Olympia Brno pořádně užili a nic nevynechali. Podrobné informace o Dni dětí v Olympii najdete na webových stránkách centra www.olympia-centrum.cz a na sociálních sítích centra.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Komerční prezentace

  • Zdroj fotografií:

    Komerční prezentace

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Bakchův chrám patří mezi nejzachovalejší starořímské stavby v Baalbeku i na celém světě. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Soutěž o titul nejošklivějšího psa se konala 24. června 2022 v Petalumě v Kalifornii. Vítězem se stal Pan Smíšek (Mr. Happy Face). (foto: The World's Ugliest Dog)

Revue
Věda

Setkání minulosti s budoucností – jezdec Pony Expressu míjí dělníky vztyčující telegrafní sloupy. (foto: Shutterstock)

Historie

Mars Sample Return je plánovaná vysoce komplexní robotická mise k planetě Mars, která by měla dopravit zpět na Zemi vzorky marsovské horniny. (foto: NASA/ESA/JPL-Caltech, CC0)

Vesmír

Samohybná houfnice Wespe zničená v Normandii. Armáda ji nakonec upřednostnila před Geschützwagenem Ivb für 10,5-cm leFH 18/1. (foto: Wikimedia Commons, W.wolnyCC0)

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907