Reklama


Po zásahu plastického chirurga uvízla trojice Číňanek na letišti

11.10.2017 - Zuzana Rychlá

Tak tohle nepotěší! Tři Číňanky po plastice nepustila kontrola do letadla
Tak tohle nepotěší! Tři Číňanky po plastice nepustila kontrola do letadla

Reklama

Nejméně třikrát v roce dochází v Číně k obří migraci – děje se tak během placeného volna u příležitosti čínského Nového roku, na počátku května během oslav svátku práce, a pak také na počátku října, kdy si země připomíná svůj národní den. Na cesty za příbuznými a do turistických destinací doma i v zahraničí vyráží během volna miliony obyvatel země. Podobně jako například trojice žen, které si vyrazily do Jižní Koreje.

Cílem trojice Číňanek byla návštěva jihokorejského plastického chirurga. Dámy ovšem zřejmě podcenily dopad práce lékaře, a přestože měly v pořádku veškeré potřebné dokumenty, úředníci je na letišti odmítli vpustit na palubu letadla mířícího zpátky do Číny. Jejich aktuální podoba totiž neodpovídala fotografiím v pasech. Čínská ani jihokorejská média neuvádějí, jak dlouhou dobu musely nakonec ženy na letišti strávit, fotografie, která dokumentuje „stav“ nešťastných Číňanek ale už stihla obletět svět.

TIP: Skoro jako Češi: Třetina Číňanů si na cesty přibalí instantní nudle

Úsměvný incident jen dokresluje nedávno zveřejněná čísla o cestovním ruchu mezi oběma zeměmi. Jen za poslední rok se počet cestujících z Číny do Jižní Koreje snížil o neuvěřitelných 70 %. Podle odborníků je propad reakcí na umístění amerického protiletadlového raketového kompletu THAAD v Jižní Koreji. Čína tento protiraketový deštník totiž považuje za ohrožení národní bezpečnosti a svým cestovním kancelářím úřady proto důrazně doporučují nabízet jiné cílové destinace.

  • Zdroj textu: Shanghaiist, Weibo
  • Zdroj fotografií: Profimedia

Reklama

Další články

Normandie: Opouštěný turistický ráj

Normandie Francouzská Normandie byla domovem Keltů i Vikingů, přes její území se prohnali Římané a v neposlední řadě se tam odehrála jedna z klíčových událostí druhé světové války. Dnes se však nad turistickým rájem vznáší i stín teroristických útoků

Reklama

Reklama

Aktuální články

Vesnička Malana, která je vyhlášeným cílem vyznavačů hašiše.

Zajímavosti
Revue

Petřínská věž ve své nadmořské výšce měla „strčit do kapsy“ i samotnou Eiffelovku

Historie

Australští koalové čelí velkému nebezpečí. Ohrožuje je bakteriální infekce chlamydií.

Věda

Sameček získal „svou“ samičku, a tak hurá do vody

Příroda

Při vesmírných procházkách je slunce natolik silným zdrojem světla, že přezáří jakoukoliv hvězdu

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907