Pořádáte rozlučku se svobodou? Máme pro vás nápady

24.02.2023 - Komerční prezentace

Být na svatbě ženichovi svědkem je velká čest. Současně vás ale čeká několik důležitých úkolů. Jedním z nich pravděpodobně bude uspořádání rozlučky. Nevíte si rady? Poradíme vám, jak na rozlučku v Praze.


Reklama

Jeden večer v hospodě? Raději celý víkend v Praze

Jasně, rozlučku se svobodou lze jednoduše uspořádat v nejbližší hospodě. Sejdete se s partou a naplno si užijete jeden z posledních ženichových dnů před tím, než vleze do chomoutu. Bude se ale takový večer nějak lišit od desítek jiných, na kterých jste s ženichem něco zapíjeli? Pravděpodobně moc ne. Rozlučka se svobodou v Praze může být lepší variantou. V našem hlavním městě můžete během jednoho celého víkendu uspořádat rozlučku, která bude skutečně speciální.

Sraz si dejte v pátek odpoledne

Na svatbách už většinou mají hosté studijní léta za sebou a termín rozlučky se proto musí přizpůsobit pracovnímu týdnu. Je nepravděpodobné, že byste přesvědčili všechny účastníky rozlučky, aby si vzali kvůli rozlučce dovolenou. Možná se ale dokážete domluvit, aby v pátek v práci všichni skončili o jednu nebo dvě hodiny dříve. Mohli byste se tak sejít mezi čtvrtou až šestou hodinou, a jste-li mimopražští, vyrazíte vlakem, autobusem nebo automobilem do hlavního města.

Zde si rezervujte hospodu či restauraci, ve které rozlučku zahájíte. Asi nemusíme upřesňovat, jak tento večer dopadne. Přesto si zkuste pošetřit síly na sobotní program.

Navštivte místa jako stvořená pro rozlučku

Střelnice

V sobotu vás čeká den plný aktivit. V Praze jsou v tomto směru takřka neomezené možnosti. Navštívit můžete například střelnici Ranger Prague. Skvělá volba pro všechny fanoušky zbraní a akční či válečné tematiky. I bez zbrojního průkazu si zde za asistence zkušených asistentů můžete vyzkoušet střelbu z legendárních zbraní.

Závody motokár

Velice oblíbenou kratochvílí jsou i závody motokár. Poměřte vzájemně síly na čtyřech kolech. Kdo dokáže zajet nejrychlejší kolo a kdo bude v cíli první? 

Potrapte ženicha

V Praze je i mnoho míst, které se specializují přímo na rozlučky. Nabízí pak spoustu ztřeštěných aktivit, které mají za cíl jediné – pořádně se zasmát a dát ženichovi co proto. Zkuste si některý z těchto areálů vyhledat a zjistit, zda zde nenajdete něco, co vás zaujme.

Sobotní večer ve velkém stylu

V sobotu byste v Praze měli navštívit pražské bary a kluby, ve kterých ženich může ukázat, co v něm je. Ostatně v manželství, zejména po příchodu dětí, už ho moc podobných večerů nečeká.

Nedělní oběd a domů

Ráno všichni nejspíš vstanete až kolem poledne. Zamiřte pak na společný oběd, po kterém se opět vydáte do svých domovů.

Reklama
Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Jaderný test z 25. července 1946 (označovaný jako „B – Baker“) se vůbec poprvé v dějinách uskutečnil pod hladinou moře. Američané při něm spustili bombu do hloubky 27 metrů a odpálili; naráz se tak vzedmulo půl milionu tun vody a 50 z 92 lodí bylo rozmetáno na prach. (foto: Wikimedia Commons, Library of CongressCC0)

Zajímavosti

Pouštní krajina s mustatilem v popředí snímku. Na podobném místě nalezli archeologové sedm tisíc let staré obětiště obsahující lidské a zvířecí ostatky. (foto: PLoS ONE, Melissa KennedyCC BY-SA 4.0)

Věda

Hrající si slůňata – stále v bezpečné blízkosti dohlížejících samic. (foto: Marek Velechovský - se souhlasem k publikování)

Příroda

V bitvě u Hradce Králové, známé také jako bitva u Chlumu či u Sadové, se na obou stranách dohromady utkalo na 430 000 mužů. S výjimkou bitvy u Lipska v roce 1813 nebojovalo nikde jinde za celé 19. století víc vojáků. (ilustrace: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Argentinské kukuřičné pole s tváří Lionela Messiho. (foto: Profimedia)

Revue

Hvězdný terminátor představuje rozhraní mezi osvětlenou a neosvětlenou stranou planety. (ilustrace: University of California, Irvine, Ana LoboCC BY 4.0)

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907