Přichází univerzální gentleman – TISSOT Gentleman

02.11.2019 - Komerční prezentace


Reklama

Nové TISSOT Gentleman jsou víceúčelové hodinky, elegantní za každých okolností. Jsou vhodné k formálním událostem – k obleku, ale stejně se hodí i k volnočasovým aktivitám o víkendu. Jako součást života moderního aktivního člověka se TISSOT Gentleman stávají dokonalým společníkem pro každý den, každou příležitost a každý styl. Hodinky jsou inspirovány modelem z šedesátých let, podobnost čerpají hlavně z číselníku původních hodinek, které byly vyrobeny právě v těchto letech. TISSOT Gentleman jsou návratem tradičních hodinek 60tých let v moderním hávu. Pokud hledáte elegantní a univerzální hodinky, které můžete nosit k různým příležitostem, určitě se podívejte na novinkovou podzimní kolekci TISSOT Gentleman.

Elegance, dokonalost a atraktivní cena – TISSOT Le Locle

Spojením těchto slov se dostaneme ke kolekci hodinek TISSOT Le Locle, která je obohacena o několik nových prvků.

Novinkou se stávají číselníky zdobené diamanty i perletí. Pouzdra a kovové tahy těchto unikátních kousků jsou zhotoveny ve dvou variantách – ocel s růžovým zlacením PVD a ocel s žlutým zlacením PVD.   Detaily jako zlacené ručičky připomínající listy ze stromů, odhalené gravírované zadní víčko jen podtrhují jedinečnost hodinek řízených automatickým strojkem Powermatic 80 s rezervou chodu až 80hodin. TISSOT Le Locle nabízí hodinky jak v dámském, tak pánském provedení, kdy hodinky můžete sladit se svým protějškem ve stejném designu.

Sportovní elegance

Vzhledem k úspěchu kolekce PR100 Sport-Chic se TISSOT rozhodl rozšířit kolekci o dámské sportovní chronografové modely, které svou velikostí pouzdra 38mm přitahují pozornost okolí. 

Ačkoliv se na první pohled mohou zdát hodinky příliš výrazné, vhodně zvolené detaily v podobě perleťového číselníku, diamantů vyvažují tuto větší velikost pouzdra, které se stává jejich předností.

 V nové kolekci si přijdou na své jak fanynky spíše sportovního vzhledu, tak i ženy upřednostňující eleganci a minimalismus.

Díky mnoha variantám provedení si může každá žena vybrat to, co bude milovat.

  • Zdroj textu:

    Komerční prezentace TISSOT

  • Zdroj fotografií: TISSOT

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Civilizace Arratu zřejmě budovala zikkuraty, které byly větší než ty mezopotámské (na snímku).

Zajímavosti

Křídla ambopteryxe připomínají netopýří. A nebyla moc funkční

Věda
Historie
Vesmír

Typickým obyvatelem stromových dutin byl v minulosti sýček obecný (Athene noctua

Příroda
Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907