Svěřte svůj MacBook nebo iPhone do správných rukou

09.05.2017 - Komerční prezentace

Ač jsou produkty společnosti Apple vysoce kvalitní a spolehlivé, čas od času je potřeba o ně pečovat, abyste zvýšili jejich životnost.


Reklama

Zvětšení kapacity disku, zrychlení výkonu, navýšení operační paměti, oprava základní desky, fyzické vyčištění počítače - to je jen střípek úkonů, které dodají vašemu MacBooku nebo iPhonu nový dech. 

Tam, kde jiní neuspěli, MacPodpora pokračuje

Nevýhodou řady servisů je to, že se sice postarají o váš počítač, ale ne například o mobilní telefon. Pak musíte běhat po celém městě a zařizovat servis různých zařízení na různých místech. To ovšem neplatí u firmy MacPodpora! 

Žádná závada není na obtíž

Zachrání vaše data, politý počítač, nebo třeba rozbitý LCD displej u iPhonu. Žádná závada u vašeho Applu není problém! Nemusíte se okamžitě se svým miláčkem loučit. Navíc je servis na počkání, a tak nebudete odříznuti od civilizace několik dnů.

MacBook nebo iPhone získají péči navíc

Kromě péče o rozbitá zařízení, poskytuje MacPodpora také vylepšení vašeho Macu. Šikovní technici vám pomohou zrychlit, vylepšit nebo vytunit váš stávající MacBook Pro/air či iMac. Současné parametry dokáží vylepšit až o 240 %! Načítání MacBooku, práce se soubory, kopírování či prohlížení webových stránek se až 3x zrychlí. 

Už nemusíte věčně na něco čekat! Už se nemusíte rozčilovat nad zpomalenou rychlostí! Svěřte své zařízení do rukou profesionálů a znovu si užívejte práci na svém počítači jako dřív. Nemusíte se spokojit s nižším výkonem, MacPodpora dodá vašemu zařízení nový dech.

A pokud zrovna uvažujete nad koupí nového Apple vybavení, MacPodpora může dodat cokoliv od Applu na operativní leasing. Od nového roku 2018 poskytuje také ve spolupráci s AppleLeasing - prémiový operativní leasing Apple zařízení s délkou leasingu 12 - 60 měsíců | 0 akontací | bez navýšení | a včetně pojištění náhodného poškození po celou dobu trvání smlouvy. Více na www.appleleasing.cz

Více informací o této Apple opravně či objednávkový formulář najdete na www.macpodpora.cz.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Komerční prezentace

  • Zdroj fotografií: Komerční prezentace

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Ladislav Hojer byl neobyčejně brutální. Části těl si nosil domů, kde se nad nimi ukájel. 7. prosince 1986 byl popraven v pankrácké věznici.

Zajímavosti
Věda

Observatoř ESO na vrcholu hory Cerro Paranal má ke hvězdám opravdu blízko. Výjimečně jasné a temné obloze severního Chile právě dominuje Jupiter.

Vesmír

Na snímku ze 4. srpna 2019 je Jevgenij Kočeškov během cvičení ruského námořnictva v Baltském moři. 

Válka
Zajímavosti

Mláďata v kapse  

Vačice bývají březí pouhých dvanáct či třináct dní, načež porodí i dvacet mláďat. Podobně jako u klokanů jsou však potomci nedovyvinutí, takže zalézají k matce do kapsy, kde jejich vývoj pokračuje. Z bezpečí se nehnou zhruba sto dní, a když už jsou na vak příliš velcí, vyšplhají se rodičce na záda a nechají se nosit. Samice pak mohou mít vlastní mladé zhruba v šesti až osmi měsících.

Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907