Svěřte svůj MacBook nebo iPhone do správných rukou

09.05.2017 - Komerční prezentace

Ač jsou produkty společnosti Apple vysoce kvalitní a spolehlivé, čas od času je potřeba o ně pečovat, abyste zvýšili jejich životnost.


Reklama

Zvětšení kapacity disku, zrychlení výkonu, navýšení operační paměti, oprava základní desky, fyzické vyčištění počítače - to je jen střípek úkonů, které dodají vašemu MacBooku nebo iPhonu nový dech. 

Tam, kde jiní neuspěli, MacPodpora pokračuje

Nevýhodou řady servisů je to, že se sice postarají o váš počítač, ale ne například o mobilní telefon. Pak musíte běhat po celém městě a zařizovat servis různých zařízení na různých místech. To ovšem neplatí u firmy MacPodpora! 

Žádná závada není na obtíž

Zachrání vaše data, politý počítač, nebo třeba rozbitý LCD displej u iPhonu. Žádná závada u vašeho Applu není problém! Nemusíte se okamžitě se svým miláčkem loučit. Navíc je servis na počkání, a tak nebudete odříznuti od civilizace několik dnů.

MacBook nebo iPhone získají péči navíc

Kromě péče o rozbitá zařízení, poskytuje MacPodpora také vylepšení vašeho Macu. Šikovní technici vám pomohou zrychlit, vylepšit nebo vytunit váš stávající MacBook Pro/air či iMac. Současné parametry dokáží vylepšit až o 240 %! Načítání MacBooku, práce se soubory, kopírování či prohlížení webových stránek se až 3x zrychlí. 

Už nemusíte věčně na něco čekat! Už se nemusíte rozčilovat nad zpomalenou rychlostí! Svěřte své zařízení do rukou profesionálů a znovu si užívejte práci na svém počítači jako dřív. Nemusíte se spokojit s nižším výkonem, MacPodpora dodá vašemu zařízení nový dech.

A pokud zrovna uvažujete nad koupí nového Apple vybavení, MacPodpora může dodat cokoliv od Applu na operativní leasing. Od nového roku 2018 poskytuje také ve spolupráci s AppleLeasing - prémiový operativní leasing Apple zařízení s délkou leasingu 12 - 60 měsíců | 0 akontací | bez navýšení | a včetně pojištění náhodného poškození po celou dobu trvání smlouvy. Více na www.appleleasing.cz

Více informací o této Apple opravně či objednávkový formulář najdete na www.macpodpora.cz.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Komerční prezentace

  • Zdroj fotografií: Komerční prezentaceDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Množství masivních staveb včetně teras, věží opevnění, suchých příkopů a jiných obranných struktur vedlo vědce k přesvědčení, že šlo především o pevnost. (foto: iStock)

Historie

Szent István krátce předtím, než klesl ke dnu. V pozadí sesterský Tegetthoff. (foto: Wikimedia Commons, NHHCCC0)

Válka

Davidova socha Michelangela Buonarrotiho z let 1501–1504 je v současné době považována za jedno z nejlepších sochařských vyobrazení mužského těla v renesančním stylu. (foto: Wikimedia Commons, Benjamín Núñez GonzálezCC BY-SA 4.0)

Zajímavosti

Luňák červený (Milvus milvus) je nápadný svým hluboce vykrojeným ocasem. Většina těla je zbarvena rezavě hnědě, místy s nádechem do červena. Oči dospělých ptáků mají světlou, téměř bílou barvu. (foto: Shutterstock)

Příroda

Ludwig Van Beethoven na obraze Josepha Karla Stielera z roku 1820. (foto: Wikimedia Commons, JK StielerCC0)

Věda

Ilustrace zachycuje výron oblaku trosek po impaktu sondy DART (NASA) na povrch planetky Dimorphos. Obrázek vznikl s pomocí detailních snímků planetky, které pořídila kamera DRACO na palubě sondy DART těsně před impaktem. (zdroj: ESO, M. KornmesserCC BY-SA 4.0)

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907