Svěřte svůj MacBook nebo iPhone do správných rukou

Ač jsou produkty společnosti Apple vysoce kvalitní a spolehlivé, čas od času je potřeba o ně pečovat, abyste zvýšili jejich životnost.

09.05.2017 - Komerční prezentaceZvětšení kapacity disku, zrychlení výkonu, navýšení operační paměti, oprava základní desky, fyzické vyčištění počítače - to je jen střípek úkonů, které dodají vašemu MacBooku nebo iPhonu nový dech. 

Tam, kde jiní neuspěli, MacPodpora pokračuje

Nevýhodou řady servisů je to, že se sice postarají o váš počítač, ale ne například o mobilní telefon. Pak musíte běhat po celém městě a zařizovat servis různých zařízení na různých místech. To ovšem neplatí u firmy MacPodpora! 

Žádná závada není na obtíž

Zachrání vaše data, politý počítač, nebo třeba rozbitý LCD displej u iPhonu. Žádná závada u vašeho Applu není problém! Nemusíte se okamžitě se svým miláčkem loučit. Navíc je servis na počkání, a tak nebudete odříznuti od civilizace několik dnů.

MacBook nebo iPhone získají péči navíc

Kromě péče o rozbitá zařízení, poskytuje MacPodpora také vylepšení vašeho Macu. Šikovní technici vám pomohou zrychlit, vylepšit nebo vytunit váš stávající MacBook Pro/air či iMac. Současné parametry dokáží vylepšit až o 240 %! Načítání MacBooku, práce se soubory, kopírování či prohlížení webových stránek se až 3x zrychlí. 

Už nemusíte věčně na něco čekat! Už se nemusíte rozčilovat nad zpomalenou rychlostí! Svěřte své zařízení do rukou profesionálů a znovu si užívejte práci na svém počítači jako dřív. Nemusíte se spokojit s nižším výkonem, MacPodpora dodá vašemu zařízení nový dech.

A pokud zrovna uvažujete nad koupí nového Apple vybavení, MacPodpora může dodat cokoliv od Applu na operativní leasing. Od nového roku 2018 poskytuje také ve spolupráci s AppleLeasing - prémiový operativní leasing Apple zařízení s délkou leasingu 12 - 60 měsíců | 0 akontací | bez navýšení | a včetně pojištění náhodného poškození po celou dobu trvání smlouvy. Více na www.appleleasing.cz

Více informací o této Apple opravně či objednávkový formulář najdete na www.macpodpora.cz.

  • Zdroj textu

    Komerční prezentace

  • Zdroj fotografií

    Komerční prezentace


Další články v sekci