TOP 5 destinací pro rok 2019

09.04.2019 - Komerční prezentace CK Radynacestu

Holdujete cestování, poznávání nových krajin opravdu do hloubky a obyčejné nicnedělání vás neláká? Pak právě pro vás jsem sestavili výběr nejzajímavějších destinací pro vaši nezapomenutelnou dovolenou.


Reklama

1. Norsko: Setřeste povinnosti a těšte se ze života

Dny strávené v Norsku, jedné z nejšťastnějších zemí na světě, z paměti nevymažete. Čekají vás horské masivy, pobřeží rozbrázděné fjordy, půlnoční slunce, lesnatá krajina plná jezer, sobi i barevná pobřežní města. A bude-li vám štěstí přát, na vlastní oči spatříte, jak polární záři. Oslnivým bodem na mapě je pak i samotná metropole. 

Tip na zájezd: To nejlepší ze západního Norska + OSLO letecky z Prahy od 28 990 Kč

2. Skotsko: Přes den na túru, večer degustace

Chcete poznávat chutě temně zlaté whisky, prozkoumat jezero Loch Ness a vyšlápnout si do nejvyšších hor Britských ostrovů? Pak je Skotsko zemí, jež vám učaruje. A začněte v Edinburghu, kde spatříte hrad tyčící se na vrchu Castle Rock i údolí řeky pod ním.

Tip na zájezd: To nejlepší z Edinburghu + JEZERO LOCH NESS letecky z Prahy od 21 990 Kč

3. Londýn: Jízda nejen ve slavném červeném autobusu

Kolikrát už jste byli v britské metropoli? Dvakrát, třikrát? Ať už se sem vrátíte za bohatou historií, jedinečnými památkami, zajímavým kulturním životem nebo vás víc láká nakupování a bujaré noční veselí, metropole na Temži opět splní vaše očekávání. Královsky se budete bavit i návštěvou tajemných hradů.

Tip na zájezd: To nejlepší z Londýna + NEJKRÁSNĚJŠÍ HRADY ANGLIE letecky z Prahy, Brna i Ostravy od 13 990 Kč

4. Dubaj: Čekejte nečekané - Lamborghini vedle velbloudů

Kochejte se dochovanými historickými památkami, futuristickou architekturou, čilou noční zábavou a poznejte i místa, která turistům zůstávají skryta. Minout nesmíte Dubai Museum, nebo mešitu Juma Grand Mosque se 70 m vysokým minaretem. V letních vedrech se pak zchlaďte na uměle vybudované sjezdovce.

Tip na zájezd: To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ letecky z Prahy a Katovic od 21 990 Kč

5. Japonsko: Zamilujte si zemi harmonie a moderních technologií

Na světě je jen málo zemí, které mohou nabídnout tolik, co právě Japonsko. Oslnivá krajina, kde příroda a lidský um vytvořily dechberoucí podívanou, nabízí odpočinek při tradičním čajovém obřadu, v nádherných zahradách i u posvátné hory Fudži.

Tip na zájezd: To nejlepší z Japonska letecky z Prahy od 71 990 Kč

Rada průvodce: „Klášterní komplexy v Nikkó a Kjótu jsou unikátem nejen díky stavbám samotným, ale i společníkům, kterými vám tady budou přátelští jeleni, jež místní považují za posly bohů. Žádáte-li si naopak ruch moderního města, pak navštivte Ósaku a rozhlédněte se z prosklené vyhlídkové plošiny Umeda Sky Building,“ říká Vladimír Soukup, průvodce CK Radynacestu.cz po Japonsku.

Další články a zajímavé tipy najdete na: www.radynacestu.cz

O cestovní kanceláři Radynacestu.cz:

Nejsme obyčejná cestovka. Jsme cestovatelé. Vyhýbáme se pastem na turisty a zavedeme vás i na místa, kam se ostatní nedostanou. Děláme poznávací zájezdy po Evropě, Asii i USA. Zájezdy pro skutečné cestovatele. V malých skupinkách, s nadšenými průvodci. 

WWW.RADYNACESTU.CZ

  • Zdroj textu:

    Komerční prezentace CK Radynacestu

  • Zdroj fotografií: Komerční prezentace CK Radynacestu

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Vražda knížete Václava, kterou v představách Matyáše Hutského spáchal o půlnoci sám Boleslav, iluminace z 2. poloviny 16. století.

Historie

Opečený ultrahorký neptun LTT 9779b je zřejmě zbytkem mnohem většího plynného obra.

Vesmír

Krmící se antilopa žirafí bývá častým terčem útoků lvů, gepardů, levhartů a šakalů.

Příroda
Zajímavosti

Spinosaurus aegyptiacus (přezdívaný Trnitý ještěr) žil na území dnešní severní Afriky v křídových obdobích před asi 112 až 94 miliony let.

Věda
Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907