Úspěšný eshop Bestguarder.cz má nový název Tenolix.cz

18.08.2021 - Komerční prezentace


Reklama

Naše společnost ThermVisia s.r.o. byla založena v roce 2017 a od té doby se rychle stala exkluzívním distributorem termovizí a nočních vidění značek DALI, Bestguarder a PARD, a největším distributorem značky Hikmicro v České a Slovenské republice. Až donedávna jsme vám nabízeli přístroje a příslušenství těchto značek na našem eshopu Bestguarder.cz.

Nyní jsme se rozhodli náš eshop nově prezentovat pod obchodním názvem Tenolix.cz. Předpokládáme, že tento nový název bude pro zákazníky nejen snáze zapamatovatelný, ale že bude zároveň zcela unikátní, a tedy i vždy snadno vyhledatelný. Zároveň vám také nabídneme širší sortiment výrobků. Těšit se můžete na různé technologické vychytávky pro volný čas, outdoor aktivity nebo koníčky a samozřejmostí jsou vylepšené stávající produkty. Kupříkladu již ve třetím čtvrtletí tohoto roku najdete v naší nabídce kolimátory a mířidla izraelské společnosti Meprolight. Náš staronový eshop Tenolix.cz (dosud Bestguarder.cz) také získá nový vzhled a řadu vylepšení, která zvýší váš uživatelský komfort.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Komerční prezentace ThermVisia s.r.o. 

  • Zdroj fotografií:

    Komerční prezentace ThermVisia s.r.o. 
Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Fosilie ptakoještěra Balaenognathus maeuseri byla nalezena v německém lomu a byla popsána paleontology z Anglie, Německa a Mexika. (ilustrace: University of Portsmouth, Megan JacobsCC BY-SA 4.0)

Věda
Zajímavosti

Ratibořický zámek pravděpodobně zažil nejedno dostaveníčko paní kněžny s Metternichem… (Wikimedia Commons, KozuchCC BY-SA 3.0 + Wikimedia CommonsCC0)

Historie

Roztavená láva stéká z ostrova Havaj do Tichého oceánu. (foto: Shutterstock)

Příroda

Jak by asi vypadala obloha na planetě uvnitř kulové hvězdokupy? (ilustrace: Shutterstock)

Vesmír

V roce 2022 bylo objeveno pouhých 13 případů infekce vlasovcem medinským. Ještě v 80. letech minulého století jich byly miliony. (foto: The Carter Center, Louise GubbCC BY 4.0)

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907