Úspěšný eshop Bestguarder.cz má nový název Tenolix.cz

18.08.2021 - Komerční prezentace


Reklama

Naše společnost ThermVisia s.r.o. byla založena v roce 2017 a od té doby se rychle stala exkluzívním distributorem termovizí a nočních vidění značek DALI, Bestguarder a PARD, a největším distributorem značky Hikmicro v České a Slovenské republice. Až donedávna jsme vám nabízeli přístroje a příslušenství těchto značek na našem eshopu Bestguarder.cz.

Nyní jsme se rozhodli náš eshop nově prezentovat pod obchodním názvem Tenolix.cz. Předpokládáme, že tento nový název bude pro zákazníky nejen snáze zapamatovatelný, ale že bude zároveň zcela unikátní, a tedy i vždy snadno vyhledatelný. Zároveň vám také nabídneme širší sortiment výrobků. Těšit se můžete na různé technologické vychytávky pro volný čas, outdoor aktivity nebo koníčky a samozřejmostí jsou vylepšené stávající produkty. Kupříkladu již ve třetím čtvrtletí tohoto roku najdete v naší nabídce kolimátory a mířidla izraelské společnosti Meprolight. Náš staronový eshop Tenolix.cz (dosud Bestguarder.cz) také získá nový vzhled a řadu vylepšení, která zvýší váš uživatelský komfort.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Komerční prezentace ThermVisia s.r.o. 

  • Zdroj fotografií:

    Komerční prezentace ThermVisia s.r.o. 

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Laločníci na korálovém útesu

Věda
Reklama
Historie

7335 (1989 JA) patří do tzv. Apollonovy skupiny planetek – tak se nazývají vesmírné objekty obíhající kolem Slunce, jež v periodických intervalech míjejí oběžnou dráhu Země.

Vesmír

Sloní samice se s velkou oblibou pase na vodních rostlinách. V tomto případě pod dohledem dvojice kladivoušů afrických.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907