Vánoce beze spěchu a shonu? Jde to!

14.12.2021 - Komerční prezentace

Vánoční shon zná asi každý, ale co si ho trochu zpříjemnit a užít si klidnější advent a vánoční svátky? S Lepší.TV je to možné! Užijte si skutečně nezapomenutelné a poklidné chvíle s rodinou. Sváteční čas by měl být především o vytvoření kouzelné domácí pohody. Bez hádek a vánočního stresu. Poradíme, jak na to.


Reklama

Služba Lepší.TV vám nadělí Vánoce takové, jaké byste měli mít. Už se nemusíte bát, že přijdete o nějakou oblíbenou pohádku nebo vánoční film. Také vám odpadnou rodinné hádky u večerního stolu při volbě oblíbené pohádky. S televizí přes internet Lepší.TV vám naštěstí neuteče ani jedna. Ptáte se, jak to? Je to díky jejímu zpětnému archívu. Nejen vánoční pohádky, ale i jakýkoliv televizní pořad můžete sledovat až 30 dní zpětně. Tento 30denní TV archív je nejdelší na trhu. Aby toho nebylo málo, tak Lepší.TV umožňuje vybrané české a slovenské televizní programy sledovat dokonce až 100 dní zpětně. Archív je tak dlouhý, že pokud byste si chtěli připomenout vánoční atmosféru i po novém roce, Lepší.TV vám to bez problému splní.

Další vychytávkou, kterou určitě oceníte je sledování programů bez reklam, jelikož můžete pořady libovolně přetáčet, jak se vám zlíbí. S touto funkcí jednoduše přeskočíte úvodní titulky, nezáživné pasáže filmů nebo reklamy. A pokud zrovna rozbalujete dárky nebo náhodou usnete u napínavého seriálu, ráno si jej přetočíte přesně tam, kde jste skončili. 

Tím to ale nekončí

Vánoce jsou takovým přeháněcím obdobím, kdy všeho chceme mít dostatek a raději všeho uděláme trochu více. Hodně bramborového salátu, cukroví, dárků i svíček. No a když už je všeho hodně, tak nesmí chybět i velká nabídka TV stanic. Tu Lepší.TV naštěstí má. Nabízí celkem 135 záživných TV stanic, které potěší každého, i ty nejmenší diváky. Děti se jistě zabaví u dětských televizních stanic, které je nejen zabaví, ale i vzdělají a naučí anglicky.

Sportovní nadšence určitě oslní ty nejzajímavější sportovní události, jako jsou zápasy z NHL, NBA, tenisu nebo Moto GP a další.  Ty nejnáročnější diváky uspokojí dokumentární nebo filmové stanice. Mezi ty nejoblíbenější patří například Love Nature nebo CS History. Z filmových stojí rozhodně za zmínku HBO, Cinemax nebo Filmbox. Nechybí ani klasické české a některé vybrané slovenské stanice. 

Věřte, že s Lepší.TV se určitě přes vánoční svátky nudit nebudete. A nejen přes Vánoce, ale i po celý rok.

Užijte si Vánoce ještě lépe

Konečně si užijete vánoční čas podle vašich představ a bez omezení. Televizní vysílání vám už nebude narušovat vaše plány. Sejdete se s celou rodinou u vánočních pohádek, na které se skutečně chcete koukat, ne u těch, které aktuálně běží v televizi. Jednoduše zabrouzdáte do videotéky, která je součástí služby a vyberete si takovou pohádku nebo film, na který zrovna máte náladu. Vybírat je opravdu z čeho, jelikož ve videotéce najdete okolo 1 400 filmů a seriálů, které můžete třídit dle různých žánrů. 

A pokud se přece jen na společném výběru neshodnete, nevadí. Dětem pustíte jejich vytouženou pohádku na Lepší.TV v pokojíčku na mobilu nebo počítači, mezitím co vy si užíváte to svoje v obýváku na televizi. 

Televizní svoboda a za tak nízkou cenu

Pokud si říkáte, že takové služby vyjdou na hodně peněz, vůbec tomu tak není. Lepší.TV je jedna z nejlevnějších na trhu. První 3 měsíce si dopřejete Lepší.TV jen za akčních 139 Kč měsíčně. První měsíc navíc dostanete jako dárek balíček HBO zcela bezplatně. Filmy a seriály ze stanice HBO můžete sledovat přímo v aplikaci Lepší.TV, aniž byste museli přecházet do další aplikace. Pak je jen na vás, zda si další měsíc ponecháte pouze Lepší.TV nebo Lepší.TV spolu s HBO, případně vše zrušíte. Vše je bez závazků. Po třech měsících stojí Lepší.TV se všemi 135 stanicemi jen 199 Kč/měsíc. Balíček HBO vyjde na 219 Kč/měsíc. I to je bezkonkurenční cena.

Lepší.TV si můžete pořídit i na poslední chvíli a nemusíte se bát, že vám nestihne přijít. Služba se vám aktivuje ihned po zaplacení. Letos můžete stihnout všechno zhlédnout beze spěchu a až budete mít chuť a náladu. Objednávat nebo zjistit více informací můžete na www.lepší.tv.

Reklama

  • Zdroj textu:

    komerční prezentace

  • Zdroj fotografií:

    komerční prezentace

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Astronauti Tim Kopra a Tim Peake během odběru krve ve vesmíru.

Vesmír

Velké množství ozonu v přízemní vrstvě vzduchu značně snižuje úrodu rýže a dalších plodin.

Věda

Žraloky Perezovy jsme potkávali při každém ponoru. Potápění s těmito poměrně mohutnými parybami může být pro někoho adrenalinovým zážitkem. Je třeba však zachovat klid a přítomnost nádherných a elegantních tvorů si užít.

Příroda

Rituál otvírání úst – rakev s mumií symbolicky třímá sám Anup (Anúbis), dcera a manželka mrtvého faraona hořekují, zatímco kněží vykonávají obřady.

Historie

Šedá je nejtypičtější barvou orlovských klusáků. Na sněhu sice vypadají krásně, ale mají rádi spíše teplejší podnebí.

Zajímavosti
Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907