Vánoce beze spěchu a shonu? Jde to!

Vánoční shon zná asi každý, ale co si ho trochu zpříjemnit a užít si klidnější advent a vánoční svátky? S Lepší.TV je to možné! Užijte si skutečně nezapomenutelné a poklidné chvíle s rodinou. Sváteční čas by měl být především o vytvoření kouzelné domácí pohody. Bez hádek a vánočního stresu. Poradíme, jak na to.

14.12.2021 - Komerční prezentaceSlužba Lepší.TV vám nadělí Vánoce takové, jaké byste měli mít. Už se nemusíte bát, že přijdete o nějakou oblíbenou pohádku nebo vánoční film. Také vám odpadnou rodinné hádky u večerního stolu při volbě oblíbené pohádky. S televizí přes internet Lepší.TV vám naštěstí neuteče ani jedna. Ptáte se, jak to? Je to díky jejímu zpětnému archívu. Nejen vánoční pohádky, ale i jakýkoliv televizní pořad můžete sledovat až 30 dní zpětně. Tento 30denní TV archív je nejdelší na trhu. Aby toho nebylo málo, tak Lepší.TV umožňuje vybrané české a slovenské televizní programy sledovat dokonce až 100 dní zpětně. Archív je tak dlouhý, že pokud byste si chtěli připomenout vánoční atmosféru i po novém roce, Lepší.TV vám to bez problému splní.

Další vychytávkou, kterou určitě oceníte je sledování programů bez reklam, jelikož můžete pořady libovolně přetáčet, jak se vám zlíbí. S touto funkcí jednoduše přeskočíte úvodní titulky, nezáživné pasáže filmů nebo reklamy. A pokud zrovna rozbalujete dárky nebo náhodou usnete u napínavého seriálu, ráno si jej přetočíte přesně tam, kde jste skončili. 

Tím to ale nekončí

Vánoce jsou takovým přeháněcím obdobím, kdy všeho chceme mít dostatek a raději všeho uděláme trochu více. Hodně bramborového salátu, cukroví, dárků i svíček. No a když už je všeho hodně, tak nesmí chybět i velká nabídka TV stanic. Tu Lepší.TV naštěstí má. Nabízí celkem 135 záživných TV stanic, které potěší každého, i ty nejmenší diváky. Děti se jistě zabaví u dětských televizních stanic, které je nejen zabaví, ale i vzdělají a naučí anglicky.

Sportovní nadšence určitě oslní ty nejzajímavější sportovní události, jako jsou zápasy z NHL, NBA, tenisu nebo Moto GP a další.  Ty nejnáročnější diváky uspokojí dokumentární nebo filmové stanice. Mezi ty nejoblíbenější patří například Love Nature nebo CS History. Z filmových stojí rozhodně za zmínku HBO, Cinemax nebo Filmbox. Nechybí ani klasické české a některé vybrané slovenské stanice. 

Věřte, že s Lepší.TV se určitě přes vánoční svátky nudit nebudete. A nejen přes Vánoce, ale i po celý rok.

Užijte si Vánoce ještě lépe

Konečně si užijete vánoční čas podle vašich představ a bez omezení. Televizní vysílání vám už nebude narušovat vaše plány. Sejdete se s celou rodinou u vánočních pohádek, na které se skutečně chcete koukat, ne u těch, které aktuálně běží v televizi. Jednoduše zabrouzdáte do videotéky, která je součástí služby a vyberete si takovou pohádku nebo film, na který zrovna máte náladu. Vybírat je opravdu z čeho, jelikož ve videotéce najdete okolo 1 400 filmů a seriálů, které můžete třídit dle různých žánrů. 

A pokud se přece jen na společném výběru neshodnete, nevadí. Dětem pustíte jejich vytouženou pohádku na Lepší.TV v pokojíčku na mobilu nebo počítači, mezitím co vy si užíváte to svoje v obýváku na televizi. 

Televizní svoboda a za tak nízkou cenu

Pokud si říkáte, že takové služby vyjdou na hodně peněz, vůbec tomu tak není. Lepší.TV je jedna z nejlevnějších na trhu. První 3 měsíce si dopřejete Lepší.TV jen za akčních 139 Kč měsíčně. První měsíc navíc dostanete jako dárek balíček HBO zcela bezplatně. Filmy a seriály ze stanice HBO můžete sledovat přímo v aplikaci Lepší.TV, aniž byste museli přecházet do další aplikace. Pak je jen na vás, zda si další měsíc ponecháte pouze Lepší.TV nebo Lepší.TV spolu s HBO, případně vše zrušíte. Vše je bez závazků. Po třech měsících stojí Lepší.TV se všemi 135 stanicemi jen 199 Kč/měsíc. Balíček HBO vyjde na 219 Kč/měsíc. I to je bezkonkurenční cena.

Lepší.TV si můžete pořídit i na poslední chvíli a nemusíte se bát, že vám nestihne přijít. Služba se vám aktivuje ihned po zaplacení. Letos můžete stihnout všechno zhlédnout beze spěchu a až budete mít chuť a náladu. Objednávat nebo zjistit více informací můžete na www.lepší.tv.

  • Zdroj textu

    komerční prezentace

  • Zdroj fotografií

    komerční prezentace


Další články v sekci